Kalvenes pagastā ar dažu minūšu intervālu notiek divas avārijas 4

17. decembrī plkst.7:40 Aizputes novada Kalvenes pagastā kāda 1956.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu "Opel Frontera" neņēma vērā slideno brauktuvi, netika gala ar spēkrata vadību un nobrauca no ceļa braucamās daļas grāvī, informē Valsts policija.

Negadījumā vadītāja guva miesas bojājumus, ārstēsies slimnīcā.
 
Savukārt plkst.7:50 Kalvenes pagastā kāds 1976.gadā dzimis vīrietis vadīja "Mercedes Benz Sprinter" no Skrundas uz Kalveni,  neņēma vērā slideno brauktuvi, netika galā ar spēkrata vadību no brauca no ceļa braucamās daļas grāvī. Negadījumā cieta pasažieris, 1977.gadā dzimis vīrietis. Viņš ārstēsies mājās.

Policija atgādina autovadītājiem, ka sakarā ar t.s. ,"melnā ledus" parādīšanos uz ceļiem, ir jābūt īpaši uzmanīgiem, jāpievērš uzmanība braukšanas ātrumam, to samazinot, kā arī jāņem vērā, ka pēdējā laikā pieaudzis negadījumu skaits, kuros figurē meža zvēri. Būsim piesardzīgi!

Pievieno komentāru

Komentāri 4

celu uzturetajiem

Kapec tikai raksta par kalveni,
No Kalvenes lidz Skrundai bija avarejušas 7 mašīnas.
Tadu ceļu savu mužu nebiju redzejis,
Jo ari pats par mata tiesu izvairijos no avarijas braicot ar 45 km/h
Nu vai tiešam ceļu uzturetajiem nevajadzetu pašiem sekt zaudejumus par šīm avarijam.

pirms 6 gadiem, 2014.12.17 20:29

E

Taadel, ka avaarijaa cietusie patur tiesiibas luugt policijai so informaaciju nepubliceet presee!

pirms 6 gadiem, 2014.12.17 21:03

zeltiņš

Nevainosim ceļu uzturētājus,melnais ledus var uznākt pēk
Nevainosim ceļu uzturētājus, melnais ledus var uznākt pēkšņi un pēk 15. minūtēm nebūt,katram pašam jāizvērtē savas braukšanas spējas.Katrai blondīnei kaisītāju priekšā nenoliksi,neaizmirsti, ka ir decembris .

pirms 6 gadiem, 2014.12.17 21:05

Pēe...

Ja samērā īsā ceļa posmā ir n-tākās avārijas un avārijas situācijas, tad kaut kas nav kārtībā ar ceļu uzturētāju. Galīgā neieinteresētība, gadiem sēž vienos amatos, saņem pieklājīgu algu un nenes atbildību par ceļu stāvokli. Kārtējo reizi - ziema pārsteidza nesagatavotus...

pirms 6 gadiem, 2014.12.17 23:58

Aizputes novadā