Kalvenē gatavojas remontdarbiem

Kalvenes pagasta centrā plānots sakārtot vairākus objektus, informē pagasta padomes priekšsēdētājs Henrijs Junkarēns.

Pašlaik rit iepirkuma procedūra, lai varētu slēgt līgumu par pasta un sadzīves pakalpojumu punkta renovāciju Kalvenē. Ēkā paredzēts mainīt elektroinstalāciju, logus un durvis, iekštelpās – veikt kosmētisko remontu. Kamēr notiks remontdarbi, nedaudz būs jāpiecieš neērtības pasta telpās, taču darbs netiks pārtraukts, uzsver H. Junkarēns.

Vasarā trenēties var arī ārpus telpām, tāpēc ieplānots, ka pa šo laiku sakārtos zāli sporta nodarbībām. Ēkas renovācijai izmantos atlikušos mērķdotācijas līdzekļus, kuri pašvaldībai piešķirti, realizējot administratīvi teritoriālo reformu.

Lauku atbalsta dienests atbalstījis projektu par Kalvenes kultūras nama sakārtošanu. Tur paredzēts fasādes un iekštelpu remonts, siltumķermeņu maiņa, stāsta pašvaldības vadītājs. Aiz skatuves ir telpas, kas sen nav remontētas, tāpēc plānots tās sakārtot. Drīzumā tiks izsludināts konkurss, lai atrastu būvniekus un varētu slēgt līgumu par darbu uzsākšanu, stāsta H. Junkarēns. Viņš gan bažījas, vai pašvaldība saņems solīto naudu, jo ekonomiskā situācija valstī nav stabila. Pašvaldībām jābūt gatavām, ka sākotnēji plānotais finansējums var mainīties, uzskata H. Junkarēns.

Pie pagasta padomes tuvākajā laikā plānoti arī darbi, kas neprasa tik lielus finanšu ieguldījumus. Tur tiks ierīkota uzbrauktuve, lai ēkā varētu iekļūt invalīdi un māmiņas ar bērnu ratiņiem. Tiks sakārtots trotuārs un laukums pie pagasta padomes ēkas, apstiprina H. Junkarēns.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā