Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā mainījusies dzīve Apriķos pēc skolas slēgšanas? Pagasta pārvaldnieka Andra Petrovica un pasākumu organizatores Ievas Valdmanes skatījums 7

Iedzīvotāju skaita sarukums ienes korekcijas arī pašvaldību darbinieku pienākumos. Pavasarī apritēs gads, kopš Andris Petrovics ir pārvaldnieks diviem platības ziņā lielākajiem Aizputes novada pagastiem – Aizputes un Lažas.

Savukārt Ieva Valdmane, kura trīs gadus ir atbildīga par Aizputes novada Apriķu tautas namā notiekošajiem pasākumiem, pusotru gadu organizē kultūras pasākumus arī Aizputē un lielāko daļu darbdienu vada novada centrā. Kultūras darbiniece ir pārliecināta: lai arī pārmaiņas ietekmē iedzīvotājus un dzīvību ciemos, ir vērts strādāt ikkatra cilvēka dēļ.

“Pašvaldība, pagasta pārvalde ir domāta cilvēkiem, iedzīvotājiem. Cik daudz varam, tik ir jālīdz. Piemēram, šodien ārā intensīvi snieg, ar bažām, braucu un skatos, kādi izskatās ceļi – vai ir izbraucami. Tāpat pavasaros un rudeņos pirmā problēma, kas skar iedzīvotājus, ir ceļu stāvoklis,” norāda A. Petrovics.

“Kad sāku strādāt Apriķos kā tautas nama vadītāja, man nebija lielas pieredzes vadošā amatā, mācījos, apguvu. Lielāka pieredze man bija kultūras darbā, pasākumu organizēšanā privātos uzņēmumos. Esmu absolvējusi Latvijas Kultūras koledžu, studēju deju jomā, taču studiju programmā māca visas ar kultūru saistītās lietas,” stāsta Ieva Valdmane.

Lielākā daļa pasākumu Apriķu tautas namā notiek pēcpusdienās un vakaros, īpaši, ja paredzētas kādas radošās darbnīcas. Visvairāk tiekot apmeklēti tradicionālie kultūras pasākumi – pagasta svētki, Valsts svētki, balles. 

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 7. februāra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Artis

Simpātiska sieviete///:)Precejusies?!???

pirms 7 mēnešiem, 2019.02.08 13:54

Artis

Tur tev taisnība.

pirms 7 mēnešiem, 2019.02.08 14:40

Q.

NAV nākotnes laukos, pēc pāris gadiem degradēsies, un aizbēgs uz pilsētu vai ārzemēm.

pirms 7 mēnešiem, 2019.02.10 11:28

Silvija

Pārvaldnieks? Tad gan būtu žēl...

pirms 6 mēnešiem, 2019.02.16 08:36

sponger

Nu, redziet, nav pat kas pakomentē, Apriķos cilvēku nav!

pirms 6 mēnešiem, 2019.02.14 12:14

Aizputes novadā