Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Juris Grasmanis: "Tā nebūs malka Artas Stulpas mājai!" 31

Aizputē stadionā ap skrejceļu tiek izzāģēti koki. Ir iedzīvotāji, kuri pārliecināti, ka tas nav īsti likumīgi. Turklāt satraukums arī par skrejceļa kvalitāti – ja kādreiz aizrādījumus saņēmuši pat bērni, kuri braukājuši pa to ar trīsriteņiem, tad tagad mierīgi braucot kravas automašīna.

Satraukumam par nelikumīgām darbībām, izcērtot kokus stadionā Saules ielā, neesot pamata, apgalvo Aizputes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Juris Grasmanis. Koki līdzās skrejceļam traucējuši un bojājuši tā segumu – rudeņos pamatīgi birušas lapas, lūzuši zari, veidojusies sūna. Lai to novērstu, noslēgts līgums ar privātpersonu, kas kokus nozāģē un aizved tos malkai.

Ciršanai saņemta Aizputes novada domes Sabiedrisko apstādījumu un labiekārtošanas komisijas piekrišana. Turklāt visi darbi rudenī netiks pabeigti – daļu no nokaltušajiem ošiem cirtīs vēl ziemā, kad būs iespējams tos izvest no stadiona teritorijas, informē domes priekšsēdētāja vietnieks.

Automobilis "GAZ" nav mūsdienu smagā tehnika, kas sver vismaz 20 tonnas un varētu nopietni bojāt segumu, uzsver amatpersona. Nocirstie koki ir jāaiztransportē, tāpēc atļauts tos izvest ar padomju gados ražoto kravas automašīnu.

Izskanējušās baumas, ka nozāģētie koki tiks Aizputes novada sporta centra "Lejaskurzeme" direktores Artas Stulpas privātajām vajadzībām, J. Grasmanis kategoriski noliedz. "Tā nebūs malka Artas Stulpas mājai – to es simtprocentīgi droši varu apgalvot"!

Domes priekšsēdētāja vietnieks gan esot saņēmis no iedzīvotājiem arī pozitīvas atsauksmes, ka nu stadions būs daudz sakoptāks. Turklāt tad, kad pašvaldība aicinājusi iedzīvotājus izzāģēt traucējošos kokus, atļaujot tos izmantot savām vajadzībām, atsaucības nav bijis. Kad nu varētu tikt jau pie gatavas malkas, tad radušies arī neapmierinātie un skaudīgie.

Plašāk lasiet pirmdien, 3. oktobrī, laikrakstā "Kursas Laiks"!

 

Pievieno komentāru

Komentāri 31

bebs

tiešām,šodien redzēju,ka tā malka tur pat arī mmirkst.nu ko tālāk,Grasmaņa kungs?kas to stieps prom?

pirms 8 gadiem, 2011.10.11 19:13

alfredo

Ha hā!kā gribas zināt,kas sēž zem nika Silvija,Spongers un fails!Malači,cīnāmies visi par Aizputi!Nu tik ņems un cirtīs,mēs sekosim līdzi,kā tiks sakopta stadiona teritorija!ka tik atkal nesanāk,ka pasaka-aptrūkās līdzekļi,sakopsim vēlāk!

pirms 8 gadiem, 2011.10.06 13:06

silvija

Tu fail, gan esi gudrītis :). Zem tava nika noteikti īstenībā sēž Ingūna Sudraba :).

pirms 8 gadiem, 2011.10.06 09:59

fails

nu silva ka tu saputroji!!!! laikam atkal no iestādes datora kombus raksti??

pirms 8 gadiem, 2011.10.05 20:36

???

U,Ū kurta pazudat Aizputes stadiona( labiekārtotāji) ir jau 5.oktobra vakars bet cirvji un zāģi stāv dīkā! Vai ta laikraksta" Kursas Laiks"korespodenti jūs tā nobaidīja?

pirms 8 gadiem, 2011.10.05 17:29

silvija

ak es... jaunais varonis ir Fails! Sorry spongeram!

pirms 8 gadiem, 2011.10.05 12:18

Silvija

Jā mums ir redzams, ka Aizputē ir radies jauns cīņā saucējs , jans Stepans Razins , jauns Pugačovs! Tikai šoreiz tas ir Spongers! Dakšas ir nomainītas pret videokameru, zobens pret datoru. Lai dzīvo Spongers!

pirms 8 gadiem, 2011.10.05 12:17

mirdziņa

Malacis ,fails!vismaz kādam kaut kas arī rūp Aizputē,bet sponger varētu būt no domes vai kaut kas no tā gala,varen dedzīgi aizstāv te savējos!

pirms 8 gadiem, 2011.10.04 16:30

meza vecis

Vai nevaru failu nolīgt padežūrēt mežā pie krautuvēm? Mums zog materiālus, bet nevaram pieķert. Maksāsim 2.5Ls/h. Bet jāfilmē būs arī naktī (ir Tev aparatūra?). Tev jāpāriet uz dziļākiem ūdeņiem! Ja esi gatavs sūti: seerferis@inbox.lv

pirms 8 gadiem, 2011.10.04 14:03

sponger

fails laikam ir no vērotājiem, JĀSTRĀDĀ NAV, KO?

pirms 8 gadiem, 2011.10.03 23:35

fails

Jā Grasmaņa kungs,pārskatot to savu divdesmit minūšu garo video, kuru safilmēju tā mēneša laikā,kamēr tā Jūsu nolīgtā privātpērsona, darbojās ignorējot gan darba drošības tehnikas un dabas aizsardzības noteikumus strādājot ar motorzāģi,gan turot uz stadiona skejceļa savu vieglo automašīnu Volvo ar piekabi kurā tika sakrauta sazāģētā malka.Ap pulkstēn 16.00 vieglā automašīna ar piekrauto piekabi, no stadiona uzbrauca pie bijušā sporta nama,pasažiera sēdeklī iesēdās Stulpas kundze un autiņš ar visu kravu aizbrauc!Tā tas notika trīs reizes nedēļā.Tā kā tas norisinājās dienas laikā un iedzīvotāju acu priekša,no tā arī radās tās baumas kad tā malka tiek vesta Stulpas kundzei.Ja tas nav valsts noslēpums tad esiet tik laipns,lai kliedētu baumas, ar plašsazinas līdzekļu palīdzību painformējiet pilsētas iedzīvotājus kam to malku pārdevat.

pirms 8 gadiem, 2011.10.03 22:23

olgainis

Aizputē ir skaisti tikai tāpēc,ka te ir skaista daba!varbūt pienācis laiks arī kaut ko iestādīt vietā?Kaut ādas baumas mani vispār neinteresē,tas lai paliek tantēm uz soliņiem pie mājas.Kas Aizputē ir dārznieks?Varbūt varētu no dabas smelties idejas un tā par lētu naudu sakopt Aizputi?

pirms 8 gadiem, 2011.10.03 11:58

Prieks

Man liels prieks, ka Aizputnieki nav vienaldzīgi ne par ko! Tik daudz komentāru nav citiem rakstiem kā par Aizputi un tās domi. Ja žurnālisti grib celt Rekurzemes reitingu, tad skaidrs, par ko jāraksta!

pirms 8 gadiem, 2011.10.03 11:08

sviests

pārsmejos, koku dēļ tāda brēka, pašiem smiekli nenāk.....

pirms 8 gadiem, 2011.10.02 23:56

normals

Tos kokus jau pirms vairakiem gadiem vajadzēja nozāģēt, cik nu tagad ir smuki pēc nozaģēšanas, katru dienu eju un priecajos, paldies

pirms 8 gadiem, 2011.10.02 22:10

sponger

"Izskanējušās baumas, ka nozāģētie koki tiks Aizputes novada sporta centra "Lejaskurzeme" direktores Artas Stulpas privātajām vajadzībām"

Cik zemu ir jānolaižas žurnālistam, lai klausītos, piedodiet, cilvēkus, kas ar prātu ir sākuši nedraudzēties!

pirms 8 gadiem, 2011.10.02 21:27

Aizputnieks

koki jau uz vietas nestāv tie aug un lūzt un paliek veci un apdraud mūs visus (arī stadionu) un bojā skatu. Pat šodien noskatījos ka skats uz stadionu ir daudz labāks nekā pirms tam, vienīgi upes otro pusi vēl privātajiem vajadzētu sakot.

pirms 8 gadiem, 2011.10.02 17:11

dārznieks

Dīvaiņi te daži ir. Ko uzskata par skaistu? Tad jau jāprasa Aizputei rezervāta statuss un mēs dzivosim kā Moricsalā. Neko nekopsim, viss, kas salūzis un vecs, lai sapūst! Super! Tūristi pie mums noteikti brauks, apskatīt šo pirmatnīgo dabu!

pirms 8 gadiem, 2011.10.02 16:39

vika

katrs jau ,ja grib,pats sev malku sagādā,tā nav problēma.Lai jau tiek tam,kam viņu atdeva,bet varbūt nedaudz par skaisto Aizputi vajadzēja padomāt!nevar viena persona izlemt,tā,šodien izzāģējam misiņu,rīt stadionu,parīt peldētavu!

pirms 8 gadiem, 2011.10.02 15:42

barbars

nevajag to malku mums!kā jums nav kauna postīt Aizputi!paskatieties senajās bildēs,cik mums daudz skaistu koku bijuši.Jau tā Aizpute izskatās noplukusi.Būtu vismaz dabu nepostījuši.tā nav tikai jūsu,tā ir visa m\usu daba!

pirms 8 gadiem, 2011.10.02 15:38

Aizputes novadā