Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauniešu fotoizstāde „22ATBILDES?” Aizputes fotoiecirknī

Vēlēšanu dienā, 2009. gada 6.jūnijā, Aizputes IDEA House darbosies fotoiecirknis, kurā pulksten 17 tiks atklāta jauniešu fotoizstāde „22ATBILDES?”.

Fotoizstādē būs apskatāmas 22 Aizputes jauniešu fotogrāfijas, kuras uzdod jautājumus un meklē atbildes par sabiedrībā aktuālām tēmām. Fotoiecirkni laipni aicināti apmeklēt visi Aizputes iedzīvotāji un viesi.

Projektu IDEA House īsteno biedrība NEXT sadarbībā ar Aizputes pilsētas domi un Sorosa fondu – Latvija. Fotoizstāde „22ATBILDES?” ir veidota no IDEA House foto žurnālistikas darbnīcas dalībnieku fotogrāfijām, kuras tapušas laikā no 2009.gada janvāra līdz maijam.

„Foto žurnālistikas nodarbību laikā jaunieši, izmantojot fotogrāfiju kā pašizpausmes veidu, meklēja atbildes uz sabiedrībā aktuāliem jautājumiem. Fotogrāfijas, kas atrodamas izstādē, ir jauniešu redzējums par to, kas notiek pasaulē, Latvijā un Aizputē,” saka foto žurnālistikas darbnīcas vadītāja Liene Zīlīte.

„Kopš piedalos IDEA House foto žurnālistikas darbnīcā, man ir atklājies pavisam cits skats uz fotografēšanu. Ja līdz šim fotografējot pievērsu uzmanību tikai tam, lai bilde būtu vizuāli skaista, tad tagad saprotu, ka fotogrāfija ir kas vairāk. Ar katras fotogrāfijas starpniecību es varu nest kādu ziņu apkārtējiem,” atzīst foto žurnālistikas darbnīcas dalībniece Krista Zīle.

Fotoizstāde „22ATBILDES?” Aizputes IDEA House būs aplūkojama līdz 20.jūnijam. Iecerēts, ka fotoizstāde tiks izstādīta arī citās Latvijas pilsētās. „Izstāde ir Aizputes jauniešu diskusija fotogrāfijās jautājumu un atbilžu formā. Jaunieši uzdod jautājumus par ekonomisko krīzi, globālo sasilšanu, izdzīvošanu konkurences apstākļos, dzīves jēgu un citām viņuprāt svarīgām tēmām,” stāsta IDEA House vadītāja Ance Zemžāne.

„Redzot savas fotogrāfijas rāmjos pie sienas, jūtu ļoti lielu gandarījumu un prieku par paveikto, vēl jo īpaši tāpēc, ka šī būs mana pirmā izstāde,” atzīst Krista Zīle.

Projekta IDEA House mērķis ir veicināt Aizputes jauniešu iespējas kļūt par sabiedrības resursu un tas tiek īstenots ar Aizputes pilsētas domes un Sorosa fonda - Latvija atbalstu.
 

Pievieno komentāru

Aizputes novadā