Jaunieši no visas Latvijas tiekas "TUESILV vasaras akadēmijā" 2

Līdz 8.jūnijam 30 jaunieši no visas Latvijas tiekas biedrības "NEXT” organizētajā "TUESILV vasaras akadēmijā" Aizputē, kuras laikā dalībnieki interesantā un aizraujošā veidā apgūst zināšanas un prasmes uzņēmējdarbībā, līdzdalībā un komunikācijā. Par to informē biedrības "NEXT" pārstāvis Vilis Brūveris.

""TUESILV vasaras akadēmijā" dalībnieki apgūs nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai kļūtu par pārmaiņu nesējiem savās pilsētās un novados. Jauniešu idejas un degsme var nest ļoti vērtīgu pienesumu vietējai sabiedrībai," uzsvērusi viena no vasaras akadēmijas vadītājām Madara Peipiņa.

"TUESILV vasaras akadēmijas" ietvaros dalībniekiem plānotas tikšanās ar dažādu jomu ekspertiem un viedokļu līderiem – Saeimas deputātiem Zandu Kalniņu-Lukaševicu un Edvardu Smiltēnu, "Pāvilostas laivu" dibinātāju Ģirtu Vagotiņu-Vaguli, vīndari un Aizputes novada domes deputātu Mārtiņu Santu, kā arī televīzijas žurnālistu Kristapu Tālbergu.

"TUESILV vasaras akadēmija" norisinās no 2.līdz 8.jūnijam Aizputē.
Akadēmijā 30 dalībnieki pilnveido savas zināšanas un prasmes komunikācijā un sava viedokļa paušanā, līdzdalībā un notikumu ietekmēšanā savā pilsētā, novadā un valstī, kā arī uzņēmējdarbībā un biznesa ideju īstenošanā - informē V. Brūveris.

"TUESILV vasaras akadēmijā" piedalās dalībnieki no Aizputes, Alsungas, Durbes,  Druvienas, Gulbenes, Iecavas, Jaunpils, Lielvārdes, Limbažiem, Ogres, Rīgas, Saldus, Talsiem, Valmieras, Vecpiebalgas un Ventspils.

Projektu "TUESILV" īsteno biedrība "NEXT", biedrība "Projektu darbnīca", jauniešu klubs "Dēms" un Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs "Zeimuļs", sadarbībā ar citām organizācijām un pašvaldībām Latvijā.

Projektu "TUESILV" finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projektu "TUESILV" finansē EEZ finanšu instruments, Latvijas valsts un Aizputes novada dome.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

bizness

jauniešiem mācīs taisīt laivas un brūvēt vīnu ?

pirms 6 gadiem, 2014.06.05 11:42

pele

nu bet protams, tas noder :)

pirms 6 gadiem, 2014.06.05 15:13

Aizputes novadā