Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunieši no Eiropas iepazīst Aizputes “IDEA House”

Šodien, 21. aprīlī, Aizputes “IDEA House” viesosies 30 jaunieši no septiņām dažādām Eiropas valstīm, kuri COMENIUS projekta ietvaros šo nedēļu pavadīs Aizputē.

Aizputes IDEA House jaunieši diskutēs par līdzdalību un sadarbības iespējām Eiropā, pēc tam izveidojot mākslas darbus Graffiti un Bodyart tehnikā. Projektu IDEA House īsteno biedrība NEXT sadarbībā ar Aizputes pilsētas domi un Sorosa fondu - Latvija.

"Gan COMENIUS projektā iesasitītie jaunieši, gan pedagogi ir sajūsmā par iespēju apmeklēt Aizputes IDEA House, jo šāda vieta viņiem ir jaunums. Viņu pilsētās šādas mājas jauniešiem nav pieejamas," uzsver COMENIUS projekta koordinatore Aizputē Lilita Skulte.

"Šodien 30 jaunieši no dažādām Eiropas valstīm viesosies IDEA House un iepazīsies ar šeit notiekošajām aktivitātēm, kā arī paši darbosies Graffiti un Bodyart darbnīcās. Viesiem palīdzēs Aizputes jaunieši, kuri Graffiti un Bodyart tehnikas apguvuši pagājušajā gadā. Visas nedēļas laikā Aizputes viesi ir laipni aicināti kopā ar vietējiem jauniešiem piedalīties IDEA House notiekošajās aktivitātēs: foto žurnālistikas, blogu, projektu un streetdance darbnīcās.

Piektdien, 24. aprīlī, IDEA House notiks ballīte, ar kuru noslēgsies COMENIUS projekta jauniešu viesošanās Aizputē. Ballītes nosaukumu un aktivitātes šīs nedēļas laikā izdomās paši ballītes dalībnieki - Aizputes un COMENIUS projekta jaunieši," stāsta IDEA House vadītāja Ance Zemžāne.

"Mēs esam lepni par mūsu pašu veidoto IDEA House, kas mums Aizputē jau ir kļuvisi par otrajām mājām. Ir liels prieks, ka varam parādīt un iepazīstināt ar šo vietu jauniešus no tik daudz dažādām valstīm," par plānoto vizīti savos iespaidos dalās jauniete Anna Sedliņa.

Projekta IDEA House mērķis ir veicināt Aizputes jauniešu iespējas kļūt par sabiedrības resursu un tas tiek īstenots ar Aizputes pilsētas domes un Sorosa fonda - Latvija atbalstu.

     

Pievieno komentāru

Aizputes novadā