Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunie amatnieki koncertē Mālpilī

Šodien, 30.aprīlī, “Amatnieku svētku 2009” noslēguma pasākumā Mālpilī piedalās Cīravas arodvidusskolas audzēknis Valters Zaveckis un Liepājas Būvamatniecības vidusskolas jauktais koris.

Svētkos pulcējas profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi no dažādiem Latvijas novadiem. Cīravnieks un liepājnieki izpelnījušies godu startēt svētkos, rādot labu muzikālo sniegumu konkursa divās iepriekšējās kārtās.

Valters svētkos uzstāsies ar akordeona solo priekšnesumu. Viņš spēlēs skaņdarbu “La paloma” (tulk. – “Balodis”), ko apguvis skolotāja Arta Ābeles vadībā.  

Valters iepriekš mācījies Pāvilostas mūzikas skolā. Tagad vakaros puisis Cīravā strādā kopā ar mūzikas skolotāju, pieslīpējot gan zināmus skaņdarbus, gan mācoties jaunus.

Muzicēšanas ir labs brīvā laika pavadīšanas veids, pārliecināts topošais galdnieka palīgs. Valters šogad startējis arī “Latvijas zelta talantu” atlases konkursā.

Mācības pamest novārtā Valters nedomā, viņš pat ir iecerējis apgūt otru – pavāra – specialitāti, lai mainīgajos ekonomiskajos apstākļos varētu pats par sevi pastāvēt.

Mālpilī Liepājas Būvamatniecības vidusskolas jauktais koris uzstāsies diriģentes Anitas Eleres vadībā.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā