IZM Aizputes novada pašvaldībai nodod bezatlīdzības lietošanā īpašumu 2

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) nodos Aizputes novada pašvaldībai bezatlīdzības lietošanā īpašumu "Trīsstūris" Cīravas pagastā, šodien nolēma valdība.

Aizputes novada pašvaldībai īpašumā tiek nodots valsts nekustamais īpašums, kas nav nepieciešams IZM vai tās padotībā esošo iestāžu funkciju nodrošināšanai. Nekustamais īpašums sastāv no zemes vienības hektāra platībā, vēsta LETA.

Kā norādījusi pašvaldība, nekustamais īpašums tai nepieciešams, lai labiekārtotu un attīstītu iedzīvotājiem un bērniem pieejamu pastaigu, rotaļu un atpūtas vietu.

Blakus nekustamajam īpašumam atrodas trīs daudzdzīvokļu mājas, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālās struktūrvienības administratīvās ēkas un dienesta viesnīca, un individuālo dzīvojamo māju rajons. Zemes vienība veido trīsstūra formu, kuru no divām pusēm norobežo valsts ceļš ar īpaši aizsargājamu dabas teritoriju - Cīravas liepu aleju, un no vienas puses pašvaldības ceļš.

Pašvaldība nekustamo īpašumu neplānojot izmantot saimnieciskai darbībai.

IZM norāda, ka pašvaldība segs izdevumus, kas saistīti ar nekustamā īpašuma tiesību nostiprināšanu zemesgrāmatā uz pašvaldības vārda, kā arī segs izdevumus, kas saistīti ar nekustamā īpašuma uzturēšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

maris

nekas neatdodas tapatas.varbut pectam kadam buss vieglak parpirkt un naudu ieslidinat kam vajag-citadi pasa pasvaldiba tomer cilveki no malas ari ko saprot ka kabinetos kas daras

pirms gada, 2020.06.18 10:41

Silvija

Visvairāk tiks apzagti tādi cilvēki (no malas), kas pieļauj rakstības kļūdas 80% vārdos.

pirms gada, 2020.06.18 17:27

Aizputes novadā