Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ir noslēgusies ūdenssaimniecības projekta realizācija Cīravas pagastā

Cīravas pagasta Dzērves pamatskolā tika realizēts Latvijas vides aizsardzības fonda (LVAF) atbalstītais projekts “Dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošana un notekūdeņu attīrīšanas iekārtu izbūve Liepājas rajona Cīravas pagasta Dzērves pamatskolai”.

Projekta ietvaros Cīravas pagasta Dzērves pamatskolā ir veikta dzeramā ūdens atdzelžošanas iekārtu un notekūdeņu attīrīšanas iekārtu izbūve. Projekta īstenošanas rezultātā ar uzlabotas kvalitātes dzeramo ūdeni tagad tiek nodrošināti 178 skolēni un skolas darbinieki, kā arī ir novērsta neattīrītu notekūdeņu noplūšana apkārtējā vidē.  

Dzērves pamatskolas ūdenssaimniecības sakārtošanas projekta kopējās izmaksas ir 25 574 LVL. Projekts tika realizēts ar Latvijas vides aizsardzības fonda līdzfinansējumu, kura apjoms ir 9 895 latu, bet pārējo projekta finansējuma daļu nodrošināja pašvaldība, ņemot kredītu no Vides investīciju fonda 14 000 latu apmērā. Atlikusī finansējuma daļa 1 679 latu apmērā tika nodrošināta no pašvaldības budžeta līdzekļiem.


Vides investīciju fonds finansē infrastruktūras projektus dažādās videi draudzīgās jomās, kā videi draudzīga siltumapgāde, ūdenssaimniecība, tīrāka ražošana, ēku siltināšana un atkritumu otrreizēja izmantošana. Vairāk informācijas par projektiem un iespējām piesaistīt finansējumu var iegūt Vides investīciju fonda mājas lapā www.lvif.gov.lv. Bez Latvijas vides aizsardzības fonda finansējuma ir iespējas iegūt arī citus dāvinājumus, piemēram, no ERAF. Gan pašvaldībām, gan uzņēmumiem tā ir iespēja īstenot vides infrastruktūras projektus ar ievērojamu dāvinājuma īpatsvaru.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā