Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ina Pavlovska Aizputē ir "diennakts lors" 1

Ausu, kakla un deguna ārstei Inai Pavlovskai Aizputē ir līgums ar Veselības obligātās apdrošināšanas aģentūru, privātprakses nosacījumi darbojas tikai ārpus darba laika un naktī.

Pie I. Pavlovskas kabineta durvīm veselības centrā Zvaigžņu ielā 2 drūzmas nav. “Te nav rindu, ārstei var zvanīt jebkurā laikā, ja nepieciešams. Ja ir ģimenes ārsta nosūtījums, bērnam par vizīti nav jāmaksā. Bērnam nav trīs gadu, un tad vispār pieņem ārpus rindas,” kāda liepājniece, kura pie "lora" atvedusi savu dēlu, uzskaita plusus, kas atsver ceļa mērošanu no Liepājas uz Aizputi.

“Strādājam kā jau laukos – nav tā, ka telefonu vairs neceļ, jo beidzies darba laiks,” I. Pavlovska komentē baumas, ka Aizputē uzradies diennakti dežurējošs “privāts lors”. “Privāts”, proti, par paaugstinātu samaksu, “lors” ir tikai ārpus noteiktā darba laika. Piemēram, ārsta palīdzība pēc pulksten deviņiem vakarā maksā 25 latus. Ja ir ģimenes ārsta nosūtījums, pieaugušajam par vizīti jāmaksā valsts noteiktie pieci lati.

Līdz pērnajam rudenim prakse bijusi citā vietā, otrajā stāvā, taču tas apgrūtinājis piekļūšanu. Jaunajās telpās izvietota arī jauna aparatūra. I. Pavlovsku var sazvanīt pa tālruni 29251707.

Liepājas rajonā praktizē pieci lori – I. Pavlovska Aizputē, Monta Vasile, Ādolfs Svolaks, Inese Bernšteine un Ingrīda Gardovska Liepājā. I. Gardovska ceturtdienās pacientus pieņem Priekules slimnīcā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ričasrds Ezerts

Ļoti neatsaucīgs ārsts, negrib palīdzēt pat glābjamās situācijās - aizsērējusi auss

pirms 3 gadiem, 2016.11.11 15:05

Aizputes novadā