Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Iļģos" piedāvās jaunu pakalpojumu ģimenēm, kuras aprūpē cilvēku ar īpašām vajadzībām 1

Valsts sociālās aprūpes centra "Kurzeme" filiālēs ar šī gada 1. jūliju uzsākta Eiropas sociālā fonda projekta "Esošo pakalpojumu pilnveidošana un jauna attīstīšana darbam ar personām ar funkcionāliem traucējumiem realizācija". Projektu plānots realizēt līdz 2012. gada 31. decembrim, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Viens no projekta mērķiem ir jauna, alternatīva pakalpojuma "Atelpas brīža pakalpojums ģimenēm, kuru aprūpē ir personas ar garīga rakstura traucējumiem" ieviešana, kāds līdz šim nav bijis pieejams. Projekta kopējais budžets ir Ls 92 128.

Plānots, ka jaunais pakalpojums filiālē "Iļģi" tiks piedāvāts jau nākamgad, norāda Jākobsone.

Šī pakalpojuma mērķis ir sniegt atbalstu tām ģimenēm, kuru aprūpē ir cilvēks ar īpašām vajadzībām. Ģimene varēs uz noteiktu laiku atvest savu aprūpējamo un atstāt to profesionāļu uzraudzībā. Šim cilvēkam tiks sniegti ne tikai aprūpes, bet arī sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumi. Pakalpojums būs maksas.

VSCA "Kurzeme" darbojas sešas filiāles – "Iļģi", "Liepāja", "Aizvīķi", "Dundaga", "Gudenieki", "Veģi". Filālē "Iļģi" darbojas arī "Pusceļa māja", kas paredzēta 27 klientiem. Tā ir aprīkota ar dzīvojamām istabiņām, atpūtas un rehabilitācijas telpām, kā arī virtuvi un veļas mazgāšanas telpu, lai cilvēki varētu mācīties paši gatavot ēst, mazgāt veļu, kā arī apgūt citas ikdienā nepieciešamās prasmes.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

arī

Vaiņodes pansionātam arī derētu piesaistīt kādus speciālistus, nevis vecus cilvēkus ļaut aprūpēt , ja šo darbību var vispār tā nosaukt ,100latniekiem ,ar alkohola smaku un bez jebkādu elementāru higiēnas prasību ievērošanas.

pirms 9 gadiem, 2011.09.06 15:22

Aizputes novadā