Iepazīstinās ar ūdeļu audzētavas būvniecības ieceri Aizputes novadā

Šodien plkst.15 Aizputes pagasta Saieta namā notiks ūdeļu audzētavas būvniecības ieceres prezentācijas pasākums.

Jau ziņots, ka Aizputes novadā līdz 22.septembrim norisināsies publiskā apspriešana par SIA "Rairoda" ieceri būvēt ūdeļu audzētavu Aizputes pagasta "Bērzos", aģentūru LETA informēja Aizputes novada būvvaldes vadītāja Ineta Butāne.

Kažokzvēru audzētavu iecerēts būvēt zemesgabalā, uz kura atrodas pamesta liellopu ferma, daļēji to nojaucot un izvietojot šajā teritorijā konteinerus ūdeļu audzēšanai. Būvniecības ierosinātājs ir saņēmis saskaņojumus no iedzīvotājiem, kuru īpašumi atrodas puskilometra rādiusā ap fermas būvniecības vietu, taču publiskajā apspriešanā tiks noskaidrots arī pārējo Aizputes pagasta iedzīvotāju viedoklis par šo būvniecības ieceri, skaidroja Butāne. Aizputes būvvaldē pagaidām nav saņemta neviena iedzīvotāju atsauksme par šo ieceri, taču Butānes rīcībā nav informācijas, vai atsauksmes ir saņemtas Aizputes pagasta pārvaldē.

SIA "Rairoda" īpašnieks Rolands Špirs informēja, ka vēl nav veikti aprēķini par ūdeļu skaitu, ko varētu turēt audzētavā: "Pagaidām to nevaru pateikt. Vispirms jānoskaidro, kādi būs publiskās apspriešanas rezultāti un vai mums šo ieceri vispār atļaus realizēt."

Pēc publiskās apspriešanas rezultātu apkopošanas Aizputes novada būvvalde ziņojumu par publiskās apspriešanas rezultātiem virzīs izskatīšanai Aizputes novada domes sēdē.

SIA "Rairoda" dibināta 2010.gada 15.aprīlī. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2000 latu (2846 eiro), liecina "Firmas.lv" informācija. 2012.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 81 748 eiro un tas strādāja ar 9948 eiro zaudējumiem. Dati par pagājušo gadu pagaidām nav pieejami.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā