Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

IDEA House aicina ziedot krēslus tējnīcai

Jauniešu māja IDEA House Aizputē līdz aprīļa beigām aicina ziedot krēslus jauniešu tējnīcas IDEA teaHouse izveidei.

IDEA teaHouse nepieciešami krēsli ar atzveltni, kuri cilvēkiem pašiem vairs nav vajadzīgi, bet ir labā tehniskā stāvoklī. Saņemtajiem krēsliem IDEA House jaunieši darbnīcas „Interjera dizains” ietvaros piešķirs “otro elpu” un katru krēslu pārveidos par īpašu dizaina priekšmetu.

14., 15., un 16. aprīlī IDEA House jaunieši dosies īpašā “Krēslu misijā”, apmeklējot Aizputes iedzīvotājus un uzņēmumus un aicinot ziedot krēslus. Ikviens, kurš ir gatavs ziedot krēslu IDEA teaHouse izveidei, ir lapni aicināts sazināties ar IDEA House vadītāju Anci Zemžāni pa tālr. 26121039.

“Tējnīcas iekārtošanai ir nepieciešami aptuveni 20 līdz 25 krēsli. Mēs ticam, ka iedzīvotāji un uzņēmumi atsauksies šim aicinājumam un jauniešiem izdosies savākt nepieciešamos krēslus IDEA teaHouse iekārtošanai. Jauniešu māja IDEA House jau iepriekš aicinājusi iedzīvotājus ziedot, saņemot dāvinājumā dažādas mēbeles mājas darbības uzsākšanai,” saka IDEA House vadītāja Ance Zemžāne.

Izveidotā tējnīca IDEA teaHouse būs jauniešu veidota pulcēšanās vieta, kurā iespējams nobaudīt pašu gatavotus karstos dzērienus, piedalīties izglītojošos un kultūras pasākumos un saturīgi pavadīt laiku no atkarībām brīvā vidē. IDEA teaHouse izveidošanu atbalsta Sorosa fonds-Latvija, Taipejas Misija Latvijas Republikā, kā arī Aizputes novada dome. Tējnīcas atklāšana paredzēta maijā.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā