Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gādā par nokļūšanu uz skolu 1

Cīravas arodvidusskola (oficiāli - Cīravas profesionālā vidusskola) par skolēnu nogādāšanu uz skolu un no skolas mājās rūpējas jau astoto gadu, raksta "Kursas Laiks".

Tā ir viena no skolas veiksmīgas pastāvēšanas atslēgām, uzskata skolas direktors Kārlis Fricsons.

Busiņi nedēļas nogalē no Cīravas dodas uz malu malām – Kuldīgas, Vaiņodes, pat Ventspils pusi.

“Kursas Laiks” Cīravas arodskolēnus un direktoru Kārli Fricsonu pārsteidza rosībā pie skolas busiņiem. “Visi meklē savu transportu. Šoferi uzskaita, kas ieradušies. Ja kāds kavējas, pagaida un aizved līdz norunātai vietai, kas ir tuvu mājām vai arī kur vecāki viņus paņem ar savu transportu. Tā ir drošāk gan mums, gan bērniem,” vērtē direktors K. Fricsons.

Vēl vairāk, viņš uzskata, ka veiksmīga skolēnu transporta organizēšana ir viena no skolas pastāvēšanas atslēgām. “Šobrīd jau daudzas skolas to sapratušas un daudzviet Latvijā tiek izmantots mūsu piemērs,” atklāj K. Fricsons. Ne tikai mācību kvalitāte un piedāvātās specialitātes, bet arī labas kopmītnes un veiksmīga nokļūšana līdz skolai vairojusi Cīravas arodvidusskolas slavu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Es

PATIESAS rūpes par citu labklājību tiek novērtētas ar uzticību SAVAI skolai... Cīravas PV to īsti var izbaudīt!

pirms 4 gadiem, 2015.05.26 23:21

Aizputes novadā