FOTO.VIDEO: Priekulniece Nikija Mikāle uzvar "Cīravas cālī 2015"

PAPILDINĀTS AR VIDEO. Par konkursa "Cīravas cālis 2015" laureāti ceturtdien, 26. martā, Cīravas kultūras namā kļuva sešgadīgā priekulniece Nikija Mikāle. Konkursam bija liela mazo vokālistu atsaucība - uz skatuves kāpa 26 dalībnieki.

Žūrija nolēma, ka par "Cīravas cāļa 2015" laureāti kļuva Priekules pirmsskolas izglītības iestādes "Dzirnaviņas" dziedātāja Nikija Mikāle. Viņa konkursā izpildīja dziesmu "Sarkanās kurpes" un ar savu dziedājumu aizrāva pilno kultūras nama zāli. N. Mikāli konkursam sagatavoja Inta Gruntmane.

Četri mazie dziedātāji saņēma žūrijas simpātijas balvas - katram žūrijas loceklim tika dota iespēja sveikt savu simpātiju. Trīs bērni saņēma sponsora SIA "Olimpija-S'' balvas. Divi dalībnieki saņēma Aizputes novada sarūpētās dāvaniņas, stāsta Cīravas Senlietu krātuves - Tūrisma informācijas punkta vadītāja Sarmīte Braša.

Pati jaunākā dalībniece divgadīgā Katrīna Liene Petrova saņēma dāvaniņā rotaļu cāli no Cīravas kultūras nama. Viņa bija no Cīravas pirmsskolas izglītības iestādes "Pīlādzītis" un izpildīja dziesmu "Maza, maza meitenīte".

Konkursā piedalījās mazie dziedātāji ne tikai no Cīravas, bet arī no Aizputes novada, Pāvilostas novada, Priekules novada un Durbes novada.

VIDEO

Piecgadīgais Roberts Vērnieks dzied "Cīravas cālī 2015"
Sešgadīgā Elīza Muste dzied "Cīravas cālī 2015"
Divus gadus vecā Katrīna Liene Petrova drosmīgi uzstājas "Cīravas cālī 2015"
Četrgadīgā Simona Zeniņa dzied "Cīravas cālī 2015"
Piecgadīgā Estere Ziemele dzied "Cīravas cālī 2015"
Sešgadīgais Toms Pulkstens dzied "Cīravas cālī 2015"
"Cīravas cālī 2015" dzied uzvarētāja Nikija Mikāle no Priekules
Četrgadīgā Līva Alfuse dzied "Cīravas cālī 2015" 
Četrgadīgā Paula Petrēvica dzied "Cīravas cālī 2015"

Pievieno komentāru

Aizputes novadā