FOTO.VIDEO: Maija Pētersone triumfē Cīravas čempionāta riču račā piektajā posmā 1

Ar cīravnieces Maijas Pētersones uzvaru piektdien, 5. jūnijā, Cīravas profesionālajā vidusskolā noslēdzās Cīravas čempionāta riču račā piektais posms. Tajā visvairāk kāvās liepājnieks Uldis Dobelis. Kopvērtējumā līderpozīcijas dala cīravnieki Egils Rūtenbergs un Kristīne Zaharāne.

Video skatīt šeit.

M. Pētersone piektajā posmā uzvarēja ar 26 punktiem, kas ir rekords vienā posmā iegūto punktu ziņā. Otro vietu ar 24 punktiem ieguva Sarmīte Štrāle, bet trešā desmit dalībnieku konkurencē bija cīravniece Agnita Vaitkus (20).

Ceturto vietu izcīnīja cīravniece Kristīne Zaharāne (18), bet piekto līdz astoto vietu dalīja cīravnieki Egils Rūtenbergs, Dace Pole un Spodra Dīķe, kā arī liepājnieks Uldis Dobelis (visiem pa 16). Devīto līdz desmito vietu dalīja ventspilniece Linda Liepiņa un cīravniece Līga Grīnvalde (abām pa 14).

Šajā posmā pirmo reizi tika noteikts arī labākais kāvējs. Visvairāk pretiniekus laukumā nesaudzēja U. Dobelis, kurš kāva 46 reizes. Otrā vieta tika E. Rūtenbergam (40), bet trešo vietu izcīnīja D. Pole (38). Tālāk sekoja S. Dīķe (35), M. Pētersone (29), S. Štrāle (27), K. Zaharāne (23), A. Vaitkus (22), L. Grīnvalde (20) un L. Liepiņa (11).

Rezultātu tabulu skatīt šeit.

Pēc pieciem posmiem kopvērtējumā ar 90 punktiem pirmo un otro vietu dala K. Zaharāne un E. Rūtenbergs. Trešā ar 84 punktiem ir A. Vaitkus, bet ceturtā - L. Liepiņa (82). Piektajā vietā ir U. Dobelis (78), bet labāko sešnieku noslēdz M. Pētersone (76). Tālāk seko S. Štrāle (74), S. Dīķe (72), L. Grīnvalde (68), D. Pole (58), aizputniece Iveta Ernstsone (46), cīravniece Zane Reboka (42), cīravniece Mudīte Dobele (38) un vērgalniece Iveta Vanaga (14).
 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Aizputes novadā