Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Talka Cīravas bērnudārzā

Lai arī mūsu mazie bērni mācītos saudzēt dabu un neatstāt aiz sevis neko lieku, mēs 29.aprīlī Cīravas bērnudārzā organizējām talku.

Lielās grupas bērni kopā ar skolotājām un auklīti paši sameklēja pīlādžu stādus un iestādīja tur, kur bērnudārza atklāšanas dienā pirms 21 gada jau iestādīja pīlādžus, taču lielākā daļa no tiem neizdzīvoja, palikuši tikai 2, cerams, ka bērnu stādītie kociņi būs izturīgāki.

Vidējās grupas bērni un paši mazākie kopā ar savām skolotājām un auklītēm izravēja zālīti, kas bija saaugusi starp flīzēm. Pat mazie bērni strādāja cītīgi un darbiņu paveica ātri. Kā jau parasti pēc talkas pikniks ar desiņu cepšanu, kas, protams, ir visgaidītākais brīdis.

Paldies Vilnim un visiem pārējiem strādniekiem par darbu bērnudārza teritorijā. Pie reizes gribu atgādināt, ka bērnudārza teritorija nav tā vieta, kur brīvdienās rīkot savus personiskos piknikus un atstāt pēc tam „kultūras slāni”. Ja jau mēs mācām bērnus negružot, tad pieaugušajiem vajadzētu būt par piemēru.

Čaklu talkošanu!

Pievieno komentāru

Aizputes novadā