FOTO: Linda Liepiņa pārliecinoši uzvar Cīravas čempionāta riču račā priekšpēdējā posmā 1

Ar liepājnieces Lindas Liepiņas uzvaru svētdien, 3. novembrī, Cīravas profesionālajā vidusskolā noslēdzās Cīravas čempionāta riču račā devītais posms.

L. Liepiņa devītajā posmā triumfēja ļoti pārliecinoši, iegūstot 28 punktus. Otrais ar 20 punktiem bija cīravnieks Egils Rūtenbergs, bet trešais ar 16 punktiem palika liepājnieks Uldis Dobelis.

Ceturto vietu ieguva Mudīte Dobele, bet piektā bija Spodra Dīķe, kura devītajā posmā izlaida pirmo kārtu (abām pa 16). Labāko sešnieku noslēdza Kristīne Zaharāne, septītā bija Lilita Gulbe, bet astotā - Inga Liebus (visas no Cīravas, pa 14).

Devītajā vietā ierindojās Haralds Dobelis, bet desmitā bija Sarmīte Štrāle, kura posmā izlaida pēdējo kārtu (abi no Cīravas, pa 12). 11. vietā ierindojās čempionāta debitante Madara Atvare (10) no Aizputes, kura posmu iesāka spīdoši, bet ne tik veiksmīgi izspēlējot pēdējās kārtas. Ar pēdējo vietu bija jāsamierinās aizputniekam Raimondam Bērziņam (8).

Par labāko kāvēju posmā kļuva U. Dobelis, kurš pretiniekus nesaudzēja 75 reizes. Otrā bija K. Zaharāne (63), bet trešo vietu dalīja H. Dobelis un R. Bērziņš (53).

Visvairāk kauts posmā tika E. Rūtenbergs (64 reizes), sekoja H. Dobelis (63) un R. Bērziņš (60).

Cīravas čempionāts riču račā noslēgsies decembrī, kad būs arī Ziemassvētku kausa izcīņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sekotāja

Kur lūdzu ir Ziemassvētku kausa spēļu rezultāti?

pirms gada, 2020.01.14 13:57

Aizputes novadā