FOTO: Lilitai Gulbei lielākā uzvara riču raču kaujās; Linda Liepiņa - divkārtēja Cīravas čempione

Jau svētdien, 19. janvārī, pulksten 10 ikviens ir gaidīts Cīravas profesionālajā vidusskolā uz Cīravas riču raču 2020. gada čempionāta pirmo posmu. 2019. gads noslēdzās ar liepājnieces Lindas Liepiņas triumfu, bet gada pēdējā posmā savu lielāko uzvaru guva cīravniece Lilita Gulbe.

2019. gads noslēdzās ar liepājnieces Lindas Liepiņas triumfu, kura kļuva par divārtēju čempioni, otrais bija liepājnieks Uldis Dobelis, bet bronzas medaļu ieguva cīravnieks Egils Rūtenbergs. Labāko sešniekā vēl iekļuva cīravnieki Lilita Gulbe, Kristīne Zaharāne un Haralds Dobelis.

Pēdējā posmā, kas vienlaikus bija arī Ziemassvētku ceļojošā kausa izcīņa, savu labāko sacensību dienu aizvadīja L. Gulbe, pirmo reizi kļūstot par uzvarētāju posmā, turklāt uz gadu iegūstot glabāšanā “Ziemassvētku kausu”. Pagājušās sezonas pēdējā posmā otrā bija L. Liepiņa, bet trešā palika cīravniece Inga Liebus.

Pagājušās sezonas noslēgumā Cīravas sporta metodiķis Egils Rūtenbergs sezonas labākos dalībniekus sumināja vairākās nominācijās. Nominācijā “Riču-Raču rekordists” uzvarēja L. Liepiņa. Viņa vienā posmā ieguva 28 punktus no 30 iespējamiem. Par “Riču-Raču agresoru” kļuva U. Dobelis, kurš pērn pretiniekus kāva 614 reizes, otrais bija E. Rūtenbergs (442), bet trešais – H. Dobelis (434). U. Dobelis pērn bija arī visvairāk cietušais – 503 reizes ticis nokauts, sekoja E. Rūtenbergs (501) un L. Liepiņa (475).

L. Gulbe tika atzīta par “Riču-Raču Miera miku”, jo viņa pērn procentuāli vismazāk reizes bija kāvusi pretinieka kauliņus, sekoja cīravnieces Mudīte Dobele un Maija Pētersone. Cīravniece Inga Liebus kļuva par “Kausu meistari”, jo visveiksmīgāk bija spēlējusi ceļojošo kausu izcīņu reizēs, kad bija cīņa par Lieldienu, Līgo un Ziemassvētku kausu. 

Pievieno komentāru

Aizputes novadā