FOTO: Laiks dzen uz priekšu arī ziemā 12

"Kāpēc Aizputes jauniešu "Ideju mājas" jumta rekonstrukcijas darbi norit tieši ziemā?" Šādu vietējo jautājumu "Kursas Laiks" padzirdēja, viesojoties pilsētā. Izrādās, ka gada aukstāko laiku būvniecībai izkārtojis projekta termiņš.

Spītējot aukstumam, uz ēkas Katoļu ielā 5 pusnojauktā jumta darbīgi rosās novada pašvaldības nolīgtās būvniecības firmas SIA "Tap" strādnieki. Uz "Kursas Laika" jautājumu, vai darbam nav par aukstu, uzrunātie strādnieki no jumta kores atsauc noliedzošu atbildi: galvenais – uzvilkt cimdus un būt piesardzīgiem.

Būvnieki, strādājot jauniešu mītnē, sagaidīs pavasari, jo darbi jāpabeidz līdz 31. maijam. "Kad paliks siltāks, tad jau darbosimies iekšā. Mums jātaisa ne tikai jumts, bet arī otrā stāva istabas un bēniņi," pastāsta darbu vadītājs Guntars Rudzītis un piebilst, ka jaunais jumts būs dakstiņiem klāts.

Būvniecības laikā plānots izbūvēt konferenču zāli un naktsmītņu telpu, plašāku biroja vietu, otrā stāva terasi, papildu sanitāro mezglus, kā arī nostiprināt mājas pamatus un uzlabot ēkas ārējo fasādi, informē "Ideju mājas" vadītāja Paula Āboliņa-Ābola.

Piedāvājam foto, daudz plašāk lasiet "Kursas Laikā!

Pievieno komentāru

Komentāri 12

pareizā ideja

Nav divu domu - šodienas jauniešu kompānijām vajag pašiem savas guļamistabas un apspriežu zāles, nav ērti izmantot viesnīcas, kultūras namus un skolu zāles. Jo vecie jau nesaprot, ko grib jaunie, tūlīt aizrāda un komandē. Un cik labi, ka šveiciešiem tik daudz naudas, ka nav kur likt un var sponsorēt nevis letiņu izglītību vai citus niekus, bet izklaides vietas !!

pirms 6 gadiem, 2015.01.16 18:40

apsveicama ideja

patikami kad būs istabiņas ar gultiņam. Manam puikam būs kur tavu meitiņu pamīlēt.

pirms 6 gadiem, 2015.01.17 14:06

ārds

Ārprāc, to māju remontē un remontē. Pasakiet man kura ēka Aizputē vēl ir tik daudz remontēta. Nemaz tik sen nebija kad fasādi taisīja, pavisam nesen iekštelpas remontēja. Ko tie sīkie tur dara? Citas mājas Aizputē stāv no ulmaņlaikiem un ne vainas.

pirms 6 gadiem, 2015.01.16 20:34

ārprāc

Tajā mājā tiek atmazgāta Eiropas nodokļu maksātāju nauda ... Eiropā cērt, Aizputē skaidas lec. Savulaik par Šveices naudu sāka būvēt viesnīcu uz žīdu pirts pamatiem.Šveiciešiem radās aizdomas, naudu vairs nedeva, vietējie varasvīri visam atmeta ar roku - ja netiek pie sveša maka, savu jau nu neies vērt vaļā.

pirms 6 gadiem, 2015.01.16 21:51

Jaunietis

Jā, mazgājam naudu masveidā. Žēl, ka citi aizputes sabiedrības slāņi to nemāk un tad te rej. Paši sēž mājās un *** vienā ***anā. Mums tur ir 4 naudas mazgājamās mašīnas, tulīt par Eiropas naudu vel 5 būs, un tad mazgāsim bez jēgas.

pirms 6 gadiem, 2015.01.17 10:51

ņau

vai tu kāds man te gudrais

pirms 6 gadiem, 2015.01.19 02:18

tēja

Kur tad Ideju mājā palika tā izslavētā tējnīca, kad vērs durvis ? Un kas notiek ar dārgo mūzikas ierakstu studiju ? Uz āru neko nedzird. Uz ielas durvju priekšā mētājas tikai končiki un sākliņas...

pirms 6 gadiem, 2015.01.19 16:35

polis

tas ka aizputes domnieki bāž sev naudu kabatā sen zināms, gluži kā jebkurš cits politiķis, uztaisa projektu,piem peldētavu. pārdesmit tūkstošus izdeva par lauka uzaršanu, neapstrādātiem soliem un galdiņiem, nepareiziem kamīniem un granti, lai no ūdens iznākot būtu dubļainas kājas

pirms 6 gadiem, 2015.01.19 02:31

Skats no malas

Cik daudzi no šiem komentāru rakstītājiem ir bijuši Ideju mājā? Pats esmu bijis tur tikai vienu reizi, cepuri nost, jaunieši darbojas godam. Katrā pagastā un pilsētā tādu māju jauniešiem, lai nav jāklīst pa ielām, jāsēž pieturās un jādara sazin vēl kas.
Prieks, ka vismaz Aizputes jauniešiem būs skaista māja, kurā organizēt dažādas radošas nodarbes un nometnes, uzņemt viesus no citām jauniešu mājām utt..

pirms 6 gadiem, 2015.01.19 08:54

vērotājs

Jāskatās no labās puses,vēl viena māja Aizputē būs sakopta,par to prieks...
Lai celtniekiem pietiek izturības šajos laika apstākļos...bet tur jau arī jauni uzņēmīgi cilvēki,strādā ,.ka zib. vien...

pirms 6 gadiem, 2015.01.23 16:08

novērojums

Nu, kas cits,sevi lielīs? Ja, ne pats!

pirms 6 gadiem, 2015.01.23 20:14

Aizputes novadā