FOTO: Ko jaunu šogad piedāvā Aizputes dārzniecības saimnieki Rudīte un Ivars Branti? 6

Aizputes dārzniecība savu vietu stādu tirgū iekarojusi, jau vairāk nekā 16 gadus klientiem piedāvājot augu, krāsu, garšu un smaržu bagātību un visam pāri – nemainīgu kvalitāti. Arī šosezon ikvienam būs iespēja izvēlēties savam piemājas dārziņam, āra terasei vai balkonam piemērotus augus. Dārzniecības saimnieki cer, ka arī šajā nenoteiktajā un visnotaļ saspringtajā situācijā kādu smukumu savās mājās nemainīgi gribēs teju katrs.

Aizputes dārzniecībā ik dienas plecu pie pleca saimnieko dzīvesbiedri Ivars un Rudīte Branti. Abi smej, ka tādējādi izmaiņas saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī neizjūt – jau līdz šim veiksmīgi saraduši visu dienu vadīt kopā, gādājot par augu valstību pašiem piederošajā dārzniecībā. Zināmas izmaiņas vīrusa izplatība ieviesusi vien piegāžu nodrošināšanā. Ziemciešu stādi, kas lielākoties tiek pasūtīti no Amerikas, līdz Latvijai nav nokļuvuši.

Branti priecājas, ka ar savu darbu spējuši klientus pārliecināt par nemainīgu kvalitāti, tādējādi nodrošinot viņu atkārtotu atgriešanos ik sezonu. Klientiem tiek piedāvāta iespēja uz dārzniecību atbraukt ar savu stādu kasti, kurai dārzkopji labprāt palīdz piemeklēt klienta vēlmēm un vajadzībām atbilstošākos augus.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 7. maija numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 6

hmmm

Lai lieliskiem cilvēkiem un lieliskai saimniecībai veicas ar vien labām un labāk! Viņi to ir pelnījuši!

pirms gada, 2020.05.07 14:05

Ja tā padomā

...dārgs šodien ir itin viss. Un kur nu vēl kvalitatīvas lietas.

pirms gada, 2020.05.07 23:35

Nate

Bet ļoti kvalitatīvi !

pirms gada, 2020.05.08 18:19

To darva

Ja jau dārgi, tad varbūt pamēģini izaudzēt pati, 100% sanāks lētāk. ????

pirms gada, 2020.05.08 05:30

darva

Bet es arī pati audzēju, kamēr tu bungā klaviatūru. Tāpēc zinu, ko runāju:)))

pirms gada, 2020.05.10 08:05

Aizputes novadā