Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Kazdangas muzejā var uz brīdi piestāt bērnībā

Kazdangas muzejā 17. septembrī tika atklāta seno rotaļlietu izstāde "Mana pirmā rotaļlieta, mīļlietiņa, grāmatiņa...".

Pavisam ir izstādītas 348 rotaļlietas, ko atnesuši 22 Kazdangas iedzīvotāji.

Uz atklāšanu bija ieradušies bērni no Kazdangas bērnudārza "Ezītis". Viņi ar lielu interesi aplūkoja izstādītās rotaļlietas.

Izstādes atklāšanā par savām bērnības rotaļlietām stāstīja pensionētā bērnudārza audzinātāja Māra Ābele, ko daudzi kazdandznieki vēl joprojām sauc par Mārīšaudzinātāju, jo viņa audzinājusi bērnus Kazdangā pat vairākās paaudzēs.

Māra kopā ar bērniem gāja sen piemirstās rotaļās un stāstīja arī pasaku par kaķīti. Par godu izstādei kādam lācim tika piešūta galva, kādai lellei salabota roka un kādai grāmatiņai notraukti putekļi.

Visi, kas atnesa savas rotaļlietas muzejam uz laiku atgriezās savā bērnībā. Paldies visiem kas atnesa savas mīllietiņas un palīdzēja izveidot šo izstādi.

Izstāde Kazdangas muzejā būs apskatāma līdz 31. oktobrim.

Kazdangas Tūrisma informācijas centra vadītāja,
Māra Tīmane

Pievieno komentāru

Aizputes novadā