FOTO: Kā distancēšanās laiku pārlaiž Aizputes novada iedzīvotāji un cik jūtas droši? 1

Aizputes ziedu salonā Saules ielā 3a sastaptā saimniece Jolanta Ziņģeniece pastāsta, ka salons savu darbu turpina arī ārkārtējās situācijas laikā. Nedaudz gan mainījies ierastais darba režīms. Mainīts darbalaiks – tas samazināts par stundu dienā, kā arī ierastā cilvēku apkalpošanas kārtība – veikala nelielo telpu dēļ tajā šobrīd drīkst ienākt tikai pa vienam, lai ievērotu valstī noteiktās distancēšanās prasības.

Pirmdienas priekšpusdienā Aizputes tirgū “Kursas Laiks” sastop tikai vienu tirgotāju – Benitu Pāvilu. Viņa norāda, ka dienas gaitā sarodas arī citi tirgotāji – no tirgošanās vīrusa draudu dēļ neviens nav atteicies. Savai un citu drošībai tirgus telpās tiek regulāri dezinficēti galdi, durvju rokturi. Distances ievērošana tirgū arī nav problēma.

Aizputniece Alise Svipsta ir to iedzīvotāju vidū, kuriem šis laiks prasa dubultu piepūli – jāpielāgojas studiju darbam attālinātā režīmā, vēl studijas jāspēj salāgot ar darba pienākumiem.

Tirdzniecības centra “Aizpute” esošajā “Top!” veikalā pārdevēja Sandra Kronberga papildina klientiem pieejamo plastmasas cimdu stendu. “Stress pārgāja. Tas bija pašā sākumā, tagad ir mierīgāk,” tā par savu ikdienu saka S. Kronberga.

Taujāta, kā mainījusies ikdiena ārkārtējās situācijas apstākļos, kazdandzniece Velta Akerfelde smaidot atbild: “Kas pensionāram var mainīties?”

Plašāk par Aizputes novadu lasiet "Kursas Laika" 30. aprīļa numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

No tàlienes.

Sveiciens Ceĺdaĺniekiem, dzìvojiet draudzìgi ...nu vismaz Ckronvìrusa laikà...labi?

pirms gada, 2020.04.30 11:47

Aizputes novadā