FOTO: Cīravā skatāma rokdarbu izstāde

Cīravas bibliotēkas zālē līdz 21.jūnijam skatāma krāšņa rokdarbu izstāde ar interesantu nosaukumu – "No Sveču dienas līdz Jurģiem", informē Cīravas bibliotēkas vadītāja Anita Tuleiko.

Izstāde ir tapusi projektā "Aktīvs un radošs dzīvesveids bērnu un jauniešu ar garīgās attīstības traucējumiem un senioru dzīves kvalitātes uzlabošanai un veicināšanai Kurzemes reģionā".

Izstādē ir skatāmi Cīravas un Kazdangas pagastu projekta dalībnieču rokdarbu darināšanas nodarbībās vairāku mēnešu garumā tapušie darbi. Nodarbības vadīja kazdandzniece Sandra Krūmiņa.

Tā kā cīravnieces bija ļoti čaklas un nodarbības apmeklēja kuplā skaitā, izstāde patiesi ir bagātīga un krāsaina. Kas tik netika gatavots šajos divos mēnešos! Iesākumā tapa smalkas šalles, tad tika darināti spilveni, interesantas istabas čības, skaistas zeķes, vēlāk jau smalkāki izstrādājumi – Lieldienu zaķi, vistu un cāļu saimes, tamborēti ziedi, bet noslēgumā filigrānas apsveikumu kartiņas. No malas skatoties, cik veikli dāmas labākajos gados tieka galā ar tik dažādām tehnikām un rokdarbu veidiem, pārņēma balta skaudība.

Izstāde Cīravā bibliotēkas zālē apskatāma līdz 21. jūnijam.

Piedāvājam foto ieskatu izstādē un tās atklāšanā.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā