FOTO: Cīravā iepērkas Pavasara gadatirgū 7

Svētdien, 9. maijā, rosība valdīja Cīravā, kur vairāku stundu garumā notika Pavasara gadatirgus. Tirgošanās notika laukumā pie Cīravas pagasta pārvaldes un ceļā, kas ved uz bērnudārzu.

Tika norādīts, ka Cīravas tirgū visiem jāievēro drošības prasības - jālieto sejas maskas, jāievēro divu metru distance, kā arī jādezinficē rokas. Taču brīdī, kad Latvijā pasliktinās situācija ar Covid-19 saslimstību, gan tirgotāju, gan apmeklētāju vidū ne visi lietoja sejas maskas. Salīdzinājumā - Durbes Pavasara tirgū tikai daži cilvēki tika manīti bez maskas, bet Grobiņā pie ieejas Pavasara tirgus teritorijā bija stingra kontrole un cilvēki bez maskām netika ielaisti.

Cīravas gadatirgū varēja nopirkt gan stādus, gan rotas lietas, arī drēbes, bet tikai vienā tirdzniecības vietā piedāvāja gardumus vēderpriekiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Skolnieciņš no svētmeža

Ir pienācis 9. maijs – bēdu un skumju diena. Latviešiem 9. maijs ir traģēdija, jo tas iezīmēja teju pusgadsimtu ilgu padomju okupāciju. Naidīgais PSRS režīms nozaga latviešiem sentēvu kopto zemi un atņēma latviešu tautai brīvību. Šis naidīgais režīms iznīcināja mūsu nacionālo valdību, aizvietodams to ar savu vasaļvaldību – LPSR. LPSR, proti, Latvijas Padomju Sociālistiskā Republika bija noziedzīgs veidojums, kuru padomju vara izveidoja, lai nospiestu mūsu tautu uz ceļiem. Šis antidemokrātiskais veidojums salauza daudzu manu tautiešu dzīves un likteņus. Paldies Dieviem! PSRS jeb Padomju Sociālistisko Republiku Savienība ir kritusi vēstures mēslainē. Pateicoties Augstākās padomes balsu vairākumam (138 deputātu balsīm no 198 iespējamajām deputātu balsīm), 1990. gada 4. maijā tika pieņemta neatkarības deklarācija. Tomēr ar to vis nekas nebeidzās, jo latviešiem vajadzēja pierādīt savu neatlaidību, drosmi un varēšanu 1991. gada janvāra barikādēs, aizstāvot Latvijas valstiskumu no OMON kaujiniekiem. Lai arī Latvijas Republiku de iure atzina vairāk nekā 50 pasaules valstis (pasaulē pašreiz ir apmēram 200 valstis), taču ceļš uz neatkarību bija nedaudz ilgāks dažādu juridisku sarežģījumu dēļ. Pateiksimies sentēvu Dieviem! Pateiksimies Latvju Dieviem! Praktizēsim mūsu sentēvu pagānisko ticību un vairosim Latvijas spēku kopā! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Latvijai!
Ar sentēvu Dievu viedumu, Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #2.PasaulesKarš #PadomjuOkupācija #9.maijs #sēras #skumjas #rūgtums #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturība #sentēvi

pirms 7 mēnešiem, 2021.05.09 23:25

Zigerists

Ne tikai pārkāpumi bija masku lietošanā. Kāds poenciālais novada vadītājs , veicot priekšvēlēšanu aģitāciju dalīja neiesaiņotus saldumus no kopējā trauka, kur ne viens vien viegli ietekmējams tirdzinieks bāza iekša savu roķeli un lika konfektītes mutē. Cerēsim, ka pirmie nepanašķojās vīrusa pārnēsātāji. Vai atkārtosies 1993.gads, kad ar banānu dalīšana ietekmēja vēlēšanu rezultātus? Varēja vismaz pasūtīt "gotiņas" un ietīt ZZS papīriņos. Būtu gan drošāk , gan solīdāk.

pirms 7 mēnešiem, 2021.05.10 07:51

dr fausts

Kura partija reklamējās ,ne jau tie āksti no KPVLV ,kuri noārda aptiekas pa cuku,montē riepas,ka pabraukt nevar vai ieliek lētos logus pa dārgu cenu.

pirms 7 mēnešiem, 2021.05.12 22:09

faustam

Lai reklamējas, bet lai nedala neiesaiņotas kodžes, pārkāpjot drošības prasības. Labi, ka kodžas nebija sabērtas bikšu kabatās un kārumniekiem pašiem nebija jāvelk ārā. Bet varbūt tā kļūs par jaunu tirgus traīciju ummurkumura un krupja sišanas vietā.

pirms 7 mēnešiem, 2021.05.13 18:40

vietējais

Viss ir slikti, viss ir slikti. Viss nepareizi un negodīgi. Kāds kaut ko mēģiina rīkot, a te jau sākas... Ne tā saulite spid, ne tā paskatījās, ne tā gadatirgu uzrīkoja. Paldies, rīkotājiem par iespēju un par to, ka diena padarīta savādāka.

pirms 7 mēnešiem, 2021.05.10 11:08

Karmena

Tiešām, priecājušies, ka kaut kas tāds notiek!Pārspīlēts fakts, ka tik daudz bez maskām.Pati apmeklēju šo Pavasara tirdziņu. Daudzi gados cilvēki nemaz nevar aizbraukt uz to DROŠO tirgu, lai iegādātos stādus.Ko tad lai saka par 4.maija Durbes pasākumu?

pirms 7 mēnešiem, 2021.05.10 12:21

Skolnieciņš RU

Сегодня 10. май. Кощунственный праздник Победы уже закончился. Для Латвии и всех коренных жителей Латвии 9. май — это трагедия, потому что в этот день Советский Союз бесповоротно завершил оккупацию Латвии. 9. мая 1945. года Латвийская Республика окончательно пала от рук жестокого агрессора – Советского Союза. Еще 8. мая местные жители сопротивлялись захватчикам в Курляндском котле, но, к сожалению, ихние попытки отбиться от захватчиков со стороны Красной армии были четны. Для всех латышей 9. май — это день скорби и печали. Долгое время латыши жили под гнётом коммунистической партии. Советская оккупация длилась около полвека. Но по воли судьбы Советский Союз распался. Хвала Богам! Это страшное время закончилось, и Латвия смогла вернуть свою независимость.
С уважением, Skolnieciņš (Сколниециньш) из святорощи
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Хвала Латвийским Богам!
#Латвия #ЛатвийскаяРеспублика #8.май #9.май #СоветскийСоюз #СоветскаяОккупация #коммунизм #жестокость #насилие #ОккупацияЛатвии #1945.05.09. #Skolnieciņš

pirms 7 mēnešiem, 2021.05.10 12:47

Aizputē