FOTO: Cīravā bērni meklē simtkāja pazudušās kājas

Novembra pirmā nedēļa Cīravas rotaļu centriņā "Gaismiņas" iesākās ar uzdevumu - uzzīmē ko skaistu, atrodi simtkājim pazudušās kājas un saņem atlīdzību!

Bērni tiešām bija ļoti atsaucīgi, viņi cītīgi zīmēja skaistus zīmējumus, bet vislabāk tomēr viņiem patika meklēt simtkāja pazudušās kājas. Simtkājim tiešām ir simts kājas, desmit dažādās krāsās. Vispirms gan bērniem bija jānoskaidro, cik un kuras krāsas kājas simtkājim ir pazudušas, un tikai tad tās jāsameklē.

Dažam pat piemirsās datora spēles, jo meklēt mazās simtkāja kājeles bija interesantāk. Par skaisto zīmējumu un sameklētajām tārpiņa kājām katrs bērns saņēma atlīdzību- košļājamo gumiju.
     
Paslēpto lietu meklēšana rotaļu centrā bērniem ir ļoti iepatikusies. Nedēļas garumā te ir meklēti tādi pazīstami pasaku varoņi kā Septiņi rūķīši, Trīs sivēntiņi un Pieci kaķi. Meklējot pazudušos pasaku varoņus, bērni ir spiesti paskatīt katru kaktiņu, pārmeklēt plauktus, atvērt spēļu un rotaļu kastes, pāršķirstīt grāmatas. Rezultātā tiek tuvāk iepazīts centriņš, atklāta kāda līdz šim vēl neiepazīta, bet interesanta lieta.
   
Novembris mūsu centriņam "Gaismiņas" ir jubilejas mēnesis. 16. novembrī paliek tieši seši gadi, kopš mazie cīravnieki tur pavada savu brīvo laiku. Bērnu skaistie zīmējumi ir jauka dāvana rotaļu centriņam svētku reizē.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā