FOTO: Bijusī aizputniece Dite Frīdenberga ar vīru Aivaru Strautiņu Aizputē atver picēriju 3

Pirms vairāk nekā gada Dite Frīdenberga un Aivars Strautiņš dzīvi Rīgā nomainīja pret mierīgāku ritmu, pārceļoties uz Dites dzimto pusi – Aizputi.

Šopavasar ģimene, kura daudz ceļo un smeļas idejas savai dzīvei un darbam, romantiskajā Latvijas mazpilsētā izveidoja “Neapoles dārzu”, kurā baudīt uz vietas ceptas picas un iemīļotu latviešu mūziķu koncertus.

“Tā ir gandarījuma sajūta, kad redzi, ka Aizputes ielās skan mūzika un cilvēki uz ielas dejo,” pauž picērijas saimniece.

Ģimenes bizness attīstījās tieši pandēmijas laikā, jo populārākas kļuva ēdiena piegādes uz mājām. Pagaidām Dite un Aivars cep picas paši, bet jau ir atraduši tepat uz vietas uzticamus cilvēkus, kurus piesaistīt nākotnē.

Atmodas ielas 31. namā pie gala sienas uzslējuši auduma telti, kurā izveidota lete, izvietoti krēsli un galdi, bet mājas logā aiz slēģiem paslēpts unikāls kafijas aparāts.

Ģimene uzsver, ka cep Neapoles, nevis itāļu picas: “Neapoles picas ir mīkstas, ar pufīgām maliņām, turpretī itāļu picas ir plānas un kraukšķīgām malām.” Produkti tiek gādāti Itālijā, to oriģinālajā dzimtenē. “Mūsu miltiem trūkst saules, nav augsts olbaltumvielu saturs,” piezīmē cepēja.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 23. jūlija numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Viss

Ir ļoti jauki bez liekulosanas bet iebraucot Aizputē nesapratu kā viņi dabūja to visu darīt zaļajā zonā pat džips tur stāvēja

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.23 16:35

Nezinītis

Aizputē zaļā zona pietiek visiem, var arī telti izšķirt.

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.25 23:24

Nezinītis

Aizputē zaļā zona pietiek visiem, var arī telti uzlikt.

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.25 23:24

Aizputes novadā