FOTO: Aizvada diskusiju "Saldējums ar lielajiem" 7

12.maijā Lažas speciālajā internātpamatskolā "TU.ESI.LV" projekta laikā notika diskusija "Saldējums ar lielajiem", kura laikā skolēni tikās ar Aizputes novada lēmumu pieņēmējiem - deputātiem un pašvaldības darbiniekiem, informē biedrība "Next".

Piedāvājam fotoieskatu!

Šādas tikšanās mērķis ir nepiespiestā un draudzīgā gaisotnē iepazīstināt bērnus ar pašvaldības darbu un ļaut uzdot sev interesējošos jautājumus pašvaldības lēmumu pieņēmējiem.

"Ideja par to, ka bērni varētu tikties ar politiķiem neformālā vidē, ideja ir aizgūta no Zviedrijas pieredzes, kur šādi pasākumi notiek regulāri, un ir devuši iespēju bērnus jau pamatskolas vecumā iepazīstināt ar pašvaldības deputātiem un viņu darbu. Ir svarīgi  bērniem parādīt, ka pašvaldība nav nekas tāls un nesaprotams, bet ka tajā strādā cilvēki, ar kuriem var veidot sarunu, kuriem var uzdot jautājumus un varbūt kaut kad nākotnē sadarboties, lai novadu padarītu labāku un draudzīgāku vietu dzīvošanai," stāsta projekta "TU.ESI.LV" vadītājs Vilis Brūveris.

Projektu "TU.ESI.LV" īsteno biedrība “NEXT”, biedrība “Projektu darbnīca kopienām”, biedrība “Dēms” un Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs”, sadarbībā ar citām organizācijām un pašvaldībām Latvijā.

Projektu "TU.ESI.LV" finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projektu "TU.ESI.LV" finansē EEZ finanšu instruments, Latvijas valsts un Aizputes novada dome.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

krējums

tajos resnajos puncīšos

pirms 5 gadiem, 2015.05.13 19:26

portrets

kurš domes deputāts līdzinās Ozola uzzīmētajam ?

pirms 5 gadiem, 2015.05.13 19:28

viela pārdomām

Kāpēc deputātiņi neierodas citās skolās uz pārrunām...

pirms 5 gadiem, 2015.05.14 08:53

tāpēc

vēlēšanas būs tikai pēc 2 gadiem, tad jau arī sāks spietot...

pirms 5 gadiem, 2015.05.14 09:18

pūšlotāja

Priekšā sēdošie! Ar steigu pie dakteriem!! Jūs slimāki esiet par tiem kurus mācat?

pirms 5 gadiem, 2015.05.17 10:17

Aizputes novadā