FOTO: Aizputes vidusskolas jauno talantu konkurss "Kā māku, tā maunu" 7

Aizputes kultūras namā 10. aprīlī notika Aizputes vidusskolas gadskārtējais jauno talantu konkurss "Kā māku, tā maunu", kas ir vidusskolas gada gaidītākais notikums.

Pasākuma pirmsākumi jau meklējami 90-to gadu beigās, sākot ar karnevālu laiku, kuri pārtapa POPIELĀS, tagad vairākus gadus kā Talantu konkurss vairākās nominācijās: Dziesma, Deja un POPIELA, lai skolēniem būtu iespēja atklāt savus talantus dažādos žanros no tautu dejas līdz hip - hop dejām, informē Aizputes vidusskolas direktores vietniece audzināšanas darbā Ausma Kirhnere.

Šis konkurss ir gada gaidītākais notikums, kad uz skatuves kāpj gan Latvijas, gan pasaules slaveni mākslinieki. Šogad  konkursam bija pieteikušās 19 grupas un individuālie izpildītāji, sākot no 1.-4.klases līdz vidusskolēniem. Neiztrūkstoši pasākumā piedalījās skolotāju grupa, aizpildot reklāmu pauzes kā “Mazcenas mobilais telefons”, “Meitenei kafejnīcā” un “Ballējam, neguļam”, aicinot visus uz bezmaksas diskotēku. Skolotāju uzstāšanās vienmēr ir gaidīta un uzņemta ar lielu sajūsmu.

Visi mākslinieki bija rūpīgi gatavojušies, lai priekšnesumi būtu interesanti, atraktīvi un priecētu skatītājus un žūriju.

Žūriju pārstāvēja jauniešu “Ideju mājas”vadītāja Paula Ābola- Āboliņa, skolas absolventes, ilggadējas Popielas dalībnieces, dziedātājas Iveta Zīverte un Valda Krauze, muzikants, dīdžejs Justs Ūdris, kultūras vadības 4. kursa studente  Una Mežiņa.

Par mūzikālo noformējumu rūpējās Matīss Mirbahs, par gaismām un specefektiem – Juris Jeseņenko. Pasākuma vadītāju lomā iejutās Egils Rekmanis un Nora Patrīcija Fausta.

Nominācijā " Dziesma" 1.vietu ieguva 4.b klases skolniece Reičela Rone par U.Marhilēviča dziesmas “Iedomājies” izpildījumu, nominācijā "Deja" visaugstāko vērtējumu ieguva Samantas Brūkles priekšnesums Michael Jackson is it scary, Popielā 1. - 4.klašu grupā pārliecinoši uzvarēja 2.b klase, atdarinot L.Reinika un M.Freimaņa dziesmu “Labāk vēl neaizmiedz”, starp 5. - 12. klasēm līderi - 10.a un 11.a klase, izpildot populāru dziesmu mix.

Visas grupas un individuālie izpildītāji tika atzinīgi novērtēti ar diplomiem un saldumu balvām. Katrs priekšnesums bija unikāls un vienreizējs.

Par prieku konkursa dalībniekiem un organizatoriem (skolēnu domei “Nagla”) pasākums bija ļoti kupli apmeklēts. Liels paldies Kultūras nama vadītājām Sandai Zālītei un Intai Rudzītei, un darbiniekiem par veiksmīgu sadarbību un atbalstu.

Uz tikšanos 2016. gada konkursā "Kā māku, tā maunu!".

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Es

Superīgie - visi kopā līksmā pasākumā! Lai izdodas arī turpmāk!

pirms 5 gadiem, 2015.04.14 17:23

jāā

jābrīnās!Pēc nosaukuma domāju ka tas ir kāds garāžas veču saiets.

pirms 5 gadiem, 2015.04.14 23:00

Vērotāja

Lielisks pasākums, talantīgi skolēni. Vienkārši SUPER!

pirms 5 gadiem, 2015.04.15 08:39

d/h

Super! Prieks, ka šis pasākums vēl joprojām ir saglabājies un tik kupli un spilgti pārstāvēts. Īpašs prieks, ka vidusskolnieki piedalās un neuzskata sevi par pārāk "krutu", lai no malas tikai pasmietos, vai kritizētu. Plusiņš puišiem par triko tērpu un sieviešu tēlu atveidošanu, ierasti, bet vienmēr nostrādā ;)

pirms 5 gadiem, 2015.04.15 10:37

spečuks

savas apslēptākās vēlmes grib piepildīt, kur citur to darīt ja ne uz skatuves

pirms 5 gadiem, 2015.04.16 10:35

Vietējā

Ehh...atceros šo pasākumu, kurā pati arī piedalījos vidusskolas laikā :) Drosmīgi, ka izvēlējušies ārpus skolas ar šo pasākumu iziet, jo ne visi iespējams sapratīs.
Ko gan ieteiktu - lai pasākumiem būtu kvalitatīvi fotogrāfi. Pēc šīm bildēm tiešām varētu padomāt, ka tāds prasts balagāns izvērties. Bet ticu, ka uz vietas esot varētu būt bijis jautri :D Atmetot visu ikdienas rūpi.

pirms 5 gadiem, 2015.04.15 13:01

Aizputes novadā