Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Aizputes rokdarbniecei Lailai Luzerei patīk, ja klients piedāvā izaicinājumu

Aizputniece Laila Luzere jau vairāk nekā desmit gadus nodarbojas ar rokdarbiem, darinot siltas cepures, cimdus, lakatus, krāšņus auskarus, jaukas un skaistas mīļmantiņas pašiem mazākajiem.

Viņas piedāvājuma klāsts arvien tiek papildināts, ņemot vērā klientu ieceres un vēlmes, jo tieši viņi ir tie, kuri iedveš ticību – viss ir paveicams un izdarāms. Lielā cilvēku interese un atbalsts gadu garumā ļāvis augt gan meistarībā, gan zināšanās – nu ar saviem jaunākajiem meistardarbiem L. Luzere iepazīstina arī populārākajos sociālajos tīklos.

Aizputniece neslēpj, ka radošās idejas galvā neizsīkst nekad. Drīzāk otrādi – to rodas arvien vairāk un vairāk, taču diemžēl ne visu realizēšanai dzīvē atliek laika. Lielu grūdienu un iedvesmu sniedz līdzcilvēki. “Cilvēki ļoti parauj.” Tieši interesenti bieži dod ierosmi jaunu darbu tapšanai un jaunu tehniku iemēģināšanai, kam līdz šim nav pieticis drosmes vai saņemšanās.

L. Luzere norāda, ka cilvēku pasūtījumi nereti ļauj pārbaudīt sevi. “Ir darbi, kas ir pieteikti, taču grūti, bet līdz šim visu esmu paveikusi,” priecājas aizputniece. Viņa smejas, ka nereti cilvēki viņas spējām un mākai notic vairāk nekā, tam tic pati. Un tas ceļ spārnos.
Rokdarbniece atklāj, ka viņas darbi atrodami daudzās pasaules valstīs.

Plašāk par Lailu Luzeri lasiet "Kursas Laika" 10. oktobra numurā!


Pievieno komentāru

Aizputes novadā