FOTO: Aizputes novads sveic labākos sportā 12

Aizputes novada sporta centrā piektdienas, 9. marta, vakarā valdīja svinīga gaisotne - pasākumā "Sporta laureāts 2017" tika sveikti Aizputes novada labākie sportisti.

Vispirms tika sumināti sportisti, kuri pērn piedalījušies Eiropas un pasaules oficiālajos čempionātos, kausa izcīņās un starptautiskajās sacensībās. Kā pirmais tika godināts novada lielākā zvaigzne Pauls Jonass, kurš pērn kļuva par pasaules čempionu "MX2" klasē. Sportists uz laureātu nebija ieradies, tāpat kā ziemas peldētājs Juris Andžāns, bobslejists Helvijs Lūsis un citi.

Turpinājumā tika sveikti novada sportisti, kuri bijuši labāko sešniekā Latvijas čempionātos. Izrādījās, ka novadā ir arī Latvijas čempione kerlingā - Rasa Rudzroga. Atzinību saņēma arī novada labākie sporta veterāni un sporta atbalstītāji.

Sumināti tika arī Aizputes, Apriķu, Kazdangas, Kalvenes, Aizputes pagasta un Cīravas labākie sportā. Visus pasākumā suminātos sportistus un viņu sasniegumus skatīt šeit. Pēc svinīgās daļas ballē spēlēja "Sporta ielas muzikanti".

Plašāk par "Sporta laureātu" lasiet "Kursas Laika" 15. marta numurā!

Aizputē