FOTO: Aizputes novada bērni piedalās kristīgā bērnu nometnē Zviedrijā 1

Jūnijā mūsu mācītājs Varis Bitenieks, sadarbībā ar prāvesti Ievu Graufeldi, savu vadīto draudžu vadītājiem izteica piedāvājumu sadarboties ar novada sociālajiem darbiniekiem, attiecīgo skolu skolotājiem Aizputē, Cīravā, Kuldīgā, Laidos un Snēpelē, lai kopīgi izvērtētu, kuriem bērniem piedāvāt iespēju trīs nedēļas vasarā atpūsties un garīgi pilnveidoties bērnu atpūtas nometnē Sandbijā (Zviedrijā). (Zviedru labdarības nodibinājums "Lettiska Hjälpinsamlingen" jau kopš 1947.gada ir rīkojis nometnes latviešu bērniem Zviedrijas salā Ēlandē (Sandbijā).

Nometnes norisi nodrošina biedrība „Baltā māja”  draugi un sadarbības partneri - organizācijas „Lettiska Hjälpinsamling” un „Stiftelsen Sandbyprästgård”.) Protams, nometnes darbam bija vajadzīgi arī audzinātāji (darbinieki saņēma aicinājumu doties uz nometni ar ģimeni, lai tā netiktu šķirta – tas priecēja jau pašā sākumā).
 
Piedāvājums tika izteikts un pēc pārdomu laika vienojās, ka tās būs Ilze (no Aizputes draudzes), Vineta ar ģimeni (no Snēpeles draudzes) un Dace (no Cīravas draudzes). Katra audzinātāja apzināja un līdzi aicināja piecus jauniešus. Pavārītes pienākumus uzņēmās Anita ar ģimeni no Cīravas.

Nometnes vadītāja Dace Pole

Pievieno komentāru

Komentāri 1

DNS

Kas traucē Aizputes domei noorganizēt tādu nometni ?Nauda, protams, ir, skolotāji ir, bērni arī tā kā būtu.

pirms 6 gadiem, 2014.08.20 19:04

Aizputes novadā