Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Aizputes Mūzikas skola svin 70 gadu jubileju 3

13. maijā ar trīs koncertiem viena no senākajām Kurzemes Mūzikas skolām - Aizputes Mūzikas skola atzīmēja savu 70 gadu jubileju, vēsta skolas pārstāvji.

Jubilejas koncerts  aizsākās Aizputes evaņģēliski luteriskajā baznīcā, kurā piedalījās skolas absolventi ērģelnieks Tālivaldis Deksnis un komponists Pēteris Vasks. Muzicēja skolas bijusī vokālā pedagoģe Mārīte Lazdāne un skolas audzēkņi Hanna Cinovska (ērģeles), Elza Zitāne (vijole), pedagogi Inese Indriksone, Dzintra Salmiņa, kā arī skolas koris (diriģente Arta Kangīzere).

Tālāk pie mūzikas skolas varēja klausīties skolas absolventu un tagadējo audzēkņu pūšaminstrumentu orķestra koncertu pedagogu Gunta Simanoviča un Ojāra Strunga vadībā. Skanēja arī skolas absolventa klarnetista, komponista Valda Drulles skaņdarbs.

Ar skolas vadības atbalstu skola 65 gadu jubilejā tika pie Aizputes audējas Ārijas Lindbergas austa karoga, kurš tapa pēc mūzikas skolas bijušās pedagoģes Mirdzas Škensbergas 70 –tajos gados radītās emblēmas.

Bet skolas 70 gadu jubilejā skola tiek pie muzikālas dāvanas- veltījuma skolai, kas iespējams, kļūs par skolas himnu ar nosaukumu ''Lai spēks ir mūzika''. Mūzikas autors pedagogs Andris Ērglis, vārdu autors mākslinieks Imants Ozols.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

DNS

Skaists jubilejas pasākums, bet bijušie audzēkņi un absolventi palika otrā vietā. Galvenās darbojošās personas - apsveicēji no tuvējām mūzikas skoliņām un domes, kuriem bija sarūpēts mielasts un dejas. Bijušie un esošie audzēkņi tika aizmirsti un atstāti aiz durvīm ...

pirms 2 gadiem, 2017.05.23 09:22

Silvija

Dzimšanas dienās jau arī cienā tikai sveicējus. Čik bijušie atnāca ar ziediem un palika ārpus durvīm?

pirms 2 gadiem, 2017.05.24 20:21

Anna

Par bērniem un prioritātēm. Bērns kā vērtība pedagoga esībai un labklājībai, bērns kā vērtība ģimenes esībai un stabilitātei. Nepārmetīsim tikai šai skolai, ielūkosimies sabiedrībā dziļāk, ielūkosimies dziļāk savās sirds apziņās un CENTĪSIMIES UZ BĒRNU KĀ VĒRTĪBU KATRĀ SABIEDRĪBAS ŠŪNIŅĀ, uz darbošanos, lai ieguvējs ir BĒRNS. Viss nāk atpakaļ! Bumeranga efekts gan ģimenē, gan pārējā sabiedrībā! Mīlestība rada mīlestību, personīgā apetīte, nosit apetīti citos.

pirms 2 gadiem, 2017.05.25 20:13

Aizputes novadā