FOTO: Aizputē tirgojas, dzied, dejo un ripina olas 14

Lieldienas jautrā gaisotnē nosvinētas Aizputes pilsētā.

Kultūras namā sanākušos novadniekus priecēja koncerts, Lieldienu izdarības, putnu būrīši izgatavošana, tirgošanās un tikšanās ar galveno vaininieku - Lieldienu zaķi.

Ievērojot svētku tradīcijas, kultūras nama pagalmā bija pieejamas šūpoles.

Rekurzeme piedāvā ieskatu svētku pasākumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

mamma

Bet foršākā ir 41. bilde, kur deputāts, kurš arī regulāri kavē domes sēdes, bērnu pasākumā kultūras nama telpās tirgoja skābulīšus. Vajadzēja nostādīt blakus Lieldienu zaķi, būtu sevišķi iespaidīgi !

pirms 3 gadiem, 2017.04.18 18:15

Silvija

"Mammai" DNS rokraksts un izteikta kāre ieņemt ja nu ne deputātes vietu, tad sekretāres jau nu kā minimums. Tik izteikta citu nolikšana un sevis cildināšana nav novadā ilgi redzēta.

pirms 3 gadiem, 2017.04.20 23:05

mamma

Nabaga Silvija, atkal cīnās ar savu mazvērtības kompleksu ! Būtu pamācījusies no citiem, kā iet pa dzīvi ar smaidu uz lūpām ! Vismaz iesākumam paņem skābulīti un aizej uz kādu bērnu pasākumu. Laba oma nodrošināta.

pirms 3 gadiem, 2017.04.21 08:29

pareizi saka

Nevajag nevienam ne to jūsu domi, ne deputāta krēslu. Liecieties mierā vienreiz! Tomēr ģimenes pasākumā, kur piedalās mazi bērni, andelēties ar alkoholu ir ja ne amorāli, tad neētiski jau no noteikti. Tas jau nav gadatirgus, kur katrs piedāvā kas viņam ir. Vēl varētu saprast , ja šādu preci pārdotu tūrisma gadatirgos. Vai tiešām uzskatiet, ka tas ir absolūti atbalstāmi? Es nedomāju, ka jebkādu uzņēmējdarbības formu nedrīkst reklamēt jebkādā pasākumā. Ir jābūt kādām robežām. Atveriet taču acis uz patieso problēmu! Starp citu, ko šis deputāts termiņa laikā vēl ir paveicis?

pirms 3 gadiem, 2017.04.21 08:34

sniedziņš

Šis deputāts bija viens no tiem, kas bija pret bezjēdzīgu naudas tērēšanu kādas skoliņas atjaunošanai (bērnu pietiks vēl gadiem pieciem, varbūt).

pirms 3 gadiem, 2017.04.21 09:15

Silvija

Silvijai nav mazvērtības kompleksi. Silvija iekļūšanu Aizputes domē uzskatītu kā pakāpienu lejup pa kāpnēm. Ja kāds uzkasās cilvēkam, ar ko var lepoties Aizpute un , kas ar saviem vīniem ness Aizputes vārdu Latvijā, tad man skumīgi paliek. Salīdzināt šo drīzāk vīna degustāciju ar žūpošanu un bērnu maitāšanu liekas var tikai cilvēks ar zemu inteliģenci un situācijas neizpratni. Ģimenes pasākumos vieglais alkohols ir baudīts pat Blaumaņa lugās un "mamma" droši vien savus bērnus uz tām ir vedusi. Nevajag pārspīlēt!

pirms 3 gadiem, 2017.04.21 17:30

Mārtiņs

Nejauši nonācu šajā interesantajā komentāru sadaļā. Un šoreiz piekritīšu “mammas” komentāram. Pats biju pamatīgi apmulsis par nonākšanu tādā situācijā. Laiku pirms lieldienām izteicu priekšlikumus par Lieldienu pasākuma organizēšanu. Mana iecere bija, lai pasākums piesaistītu viesus no citām pilsētām, mums būtu meistarklases, koncerti, aktivitātes gan lielajiem, gan mazajiem, kā arī ražens mājražotāju tirdziņš. Par pasākuma norises vietu ieteicu Pilsmuižas dārzu un muzeju, taču slikto laika apstākļu dēļ pasākums pāris stundas pirms sākuma tika pārcelts uz kultūras namu, kur nu ātri devos piedalīties solītajā tirdziņā un aktivitātēs. Nesanāca gan apskatīt visu, kas notiek ārā, bet iekštelpās jutos pagalam samulsis par pasākuma formātu.
Par politiku un visu pārējo, kas uz sirds, droši stāstiet, kas uz sirds, objektīvu kritiku uztveru veselīgi. Vienīgi komentāru sadaļas parasti nelasu, produktīvāk būs personiska saziņa.

pirms 3 gadiem, 2017.04.25 21:34

ne no aizputes

Cerams ka mammai nav bērnu. Nu pilnīgs stulbums!

pirms 3 gadiem, 2017.04.19 20:59

arvidas

Piekrītu sniedziņam,skolas atjaunošana bija lieka naudas izsviešana,lai tikai būtu darbs deputātu sievām un ticības māsām.Tos trīsdesmit pagasta skolniekus varēja aizvest vai uz Dzērves vai Aizputes skolu.Pārējie četrdesmit jau tāpat ir pilsētas iedzīvotāji.Un nesaskatu neko sliktu,ka svētkos piedāvā vīnu,ar to neviens par dzērāju nav palicis.

pirms 3 gadiem, 2017.04.21 19:06

priekā!

Turpmāk zināsim, ka visos bērnu pasākumos varam dzert skābulīšus, jo pats Blaumanis to ir atļāvis! Laikam jau tāpēc Aizputes vidusskolas beidzējiem tik zemas sekmes eksāmenos un pilnas misenes ar alus bundžām un kokteilīšiem?!

pirms 3 gadiem, 2017.04.21 19:31

Silvija

Piedod, DNS !
Izskatīju visus (3) sarakstus un tevi neatradu. Nu jau par vēlu atvainoties. Tagad jūtos slikti, ka tik nepareizi par Tevi domāju. Piedod!

pirms 3 gadiem, 2017.04.24 23:05

DNS

Mīļā Silvij, var jau Aizputes pelēcība par mani ņirgāties, bet man patiešām sāp sirds, ka mūža beigās jāredz, kā sabrūk dzimtā pilsēta, kā deputāti ne reizi netur par vajadzību atnākt pie vienkāršajiem cilvēciņiem un parunāties, kā tūkst administrācija, kā iznieko projektu naudu, kā baro slaistus un atsaka palīdzību cilvēkiem, kas visu mūžu godīgi strādājuši. Un sāpīgakais tas, ka iedzīvotāji ir kūtri un savas domas pusbalsī izsaka tikai veikalā vai piektdienās tirgū ...

pirms 3 gadiem, 2017.04.25 18:52

Sponger

Kritiskās domāšanas trūkums! Sevi arī jāvērtē kritiski, DNS!

pirms 3 gadiem, 2017.04.29 23:09

?

Vai tā ir taisnība, ka kāda domes lietvede jau staigājot pa domi un sevi dēvējot par jauno mēra kundzi?

pirms 3 gadiem, 2017.04.30 14:06

Aizputes novadā