FOTO: Aizputē pirmo gadu sveic arī uzņēmējus un zemnieku saimniecības 5

Aizputē goda rakstus, pateicības un apbalvojumus 18. novembrī saņēma nominētie un godam nopelnījušie Aizputes novada iedzīvotāji un pirmo gadu sveikti tika arī uzņēmēji un zemnieku saimniecības.

Par Aizputes novada Goda novadnieku sumināja Rasmu Vītolu – par mūža ieguldījumu veselības aprūpē. Aizputes novada domes Goda raksts tika Varim Biteniekam – par nozīmīgu ieguldījumu kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā un tūrisma veicināšanu Aizputes novadā, vēstīts Aizputes novada mājaslapā.

Aizputes novada domes Atzinības rakstu pasniedza Jurim Moisejam – par ilggadēju darbību Kazdangas pagasta attīstības veicināšanā.

Atzinības raksts tika pasniegts arī Valdim Bergam – par ieguldījumu sporta attīstībā un jaunatnes audzināšanā, Edītei Lasmanei – par ilggadīgu ieguldījumu sociālajā aprūpē, Ģirtam Brumsonam – par darbu un iniciatīvu mākslas parka izveidē un tūrisma attīstībā, SIA “Atex” – par atbalstu Apriķu parka labiekārtošanā, SIA “Kings” – par veiksmīgu uzņēmējdarbību un pozitīvu praksi kultūras dzīves veicināšanā, Aizputes pagasta zemnieku saimniecībām “Diņi” un “Dzelmes-1” – par nesavtīgu darbu, ieguldījumu lauksaimniecībā un Aizputes pagasta pamatskolas apkārtnes labiekārtošanā.

Sumināja arī 1013. Aizputes mazpulku – par aktīvu dalību novada attīstībā un tūrisma veicināšanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

hexe

Īstens lepnums,Lasmane super,tā vajadzētu dzīvot un strādāt visiem

pirms gada, 2019.11.28 09:34

Fanija

Laikam nav vairs kam dot tos apbalvojumus ja jādod tādam caurkritušam mācītājam, kuram būtu grēks pat tuvoties baznīcai.

pirms gada, 2019.11.30 17:23

Linda

Bija jauks pasākums. Žēl, ka nevarēja ierasties Rasmiņa. Bet pateicība no cilvēkiem pelnīta. Paldies, arī par labajiem darbiem Varim Biteniekam. Laikam jau Aizputē ļaunie cilvēki tik ātri neizmirst un gatavi apmētāt līdzcilvēkus ar mēsliem, bet labo cilvēku Aizputē ir vairāk! Arī pansionāta ilggadējā vadītāja saņēma ziedu klēpjus no kolēģiem un citiem Aizputniekiem.

pirms gada, 2019.12.01 22:35

Lindai

Kādi ir tie Bitenieka labie darbi?

pirms gada, 2019.12.02 11:51

Kristīne Slotiņa.

Štunts par mācītāju viņa nopelni ir Dieva ziņā ,bet tiem strādnieku izdzinējiem gan vieta nebija uz skatuves.

pirms gada, 2019.12.07 21:29

Aizputes novadā