Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: "A" zīmola izveides laikā paveikto rāda izstādē 10

Aizputes tūrisma informācijas centrā atklāta Aizputes jauniešu Ideju mājas "A" izstāde. Piedāvājam Naura Zeltiņa fotoreportāžu!

"A" izstāde ir iespēja novērtēt Aizputes jauniešu Ideju mājas A zīmola laikā radīto darbu un piedāvāto darbnīcu rezultātus, informē Ideju mājas vadītāja Paula Āboliņa-Ābola.

2014.gada vasarā noritējušā "A" projekta laikā Ideju mājas jaunieši strādāja pie A zīmola izveides. Zīmols sevī ietver gan grafiskā dizaina izveidi, gan pilsētas un novada vērtību apzināšanu un tēla veidošanu. Tika izveidota praktiskā dizaina darbnīca, kuras laikā tika viedoti pirmie "A" dizaina krekli. Tika izveidoti video stāsti, kuri reprezentē jauniešu prāt esošās Aizputes vērtības. Noslēdzoties projektam, tika nolemts turpināt darbu pie zīmola attīstības, kā rezultātā viens no jauniešu veidotajiem dizainiem ir kļuvis uz Aizputes novada tūrisma informācijas jaunā izdales materiāla grafisko noformējumu. A kreklus ir papildinājuši paššūti maisi un paštaisītas pierakstu klades. Šobrīd tiek aktīvi strādāts pie video stāsta izveides, kuru pasūtījusi Aizputes novada domes attīstības nodaļa.

2015.gada vasarā norisināsies vairākas darbnīcas, kuras turpinās iesākto darbu gan pie zīmola attīstības, gan pie tādu produktu izveides, kuri noderētu gan pašiem novadniekiem un būtu izmantojami arī tūrisma nozarē.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

ābece

Nu talantīgi jaunieši - pāris gadu laikā iemācījušies uzrakstīt pirmo ābeces burtu !!

pirms 4 gadiem, 2015.05.11 18:44

No

Komentārs nevietā, Aizputes jaunieši ir malači, tik ļautu viņiem vairāk teikšanu, un Timrotam mazāk būtu, ko kritizēt!

pirms 4 gadiem, 2015.05.11 18:54

on

Kur vēl lielāku teikšanu? Pašvaldība naudu iedod, telpas nodrošina. Vai viņiem kaut kas tiek aizliegts?

pirms 4 gadiem, 2015.05.11 19:11

kā tad

Vai tad kāds tiem malačiem muti tur aizbāztu ? Nekur tā kā nav ne manīti, ne redzēti. Esot pa Kazdangu tusējušies cauru nakti.

pirms 4 gadiem, 2015.05.11 22:44

Silvija

Aizputnieki, laikam brokastīs dzer žulti, nevis kafiju. Normālā pilsētā cilvēki priecātos par tādu projektu un ka jaunieši dara ko līdzīgu. Diemžēl mums slotveidīgo vairāk kā normālo. Lai jauniešiem veicas!

pirms 4 gadiem, 2015.05.12 08:20

kur

humpalās vairumā un ar pilnu alfabētu

pirms 4 gadiem, 2015.05.13 19:30

GP

Paldies par asprātīgo atbildi.

pirms 4 gadiem, 2015.05.13 22:18

...

Pagaidām Aizputes tūrisma un informācijas centra telpās, kamēr Ideju Māja ir pārcelta. Pēc Jūnija Katoļu ielā 5.

pirms 4 gadiem, 2015.05.13 22:30

Aizputes novadā