Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Finansiāli atbalstīs tūrisma attīstību

Aizputes novada pašvaldība nolēmusi piešķirt līdzfinansējuma daļu SIA “Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs”. Finansējums paredzēts arī citām aktivitātēm, kas veicinātu tūrisma attīstību.

Aizputes novada domes sēdē deputāti lēma piešķirt līdzfinansējumu 2070 latu apjomā, ko nākamgad atvēlēs sadarbībai ar Liepājas reģiona Tūrisma informācijas biroju (LRTIB). Tas ļaus LRTIB izplatītajos materiālos iekļaut informāciju arī par tūrisma objektiem Aizputes novada teritorijā.

Līdz ar to ceļotāji varēs meklēt informāciju interneta portālos, bukletos, kurus izplata ne tikai birojā Liepājā, bet ved arī uz dažādām Latvijas vietām, tūrisma gadatirgiem, stāsta Kazdangas Tūrisma centra vadītāja Māra Tīmane. Viņa pārliecināta – novadiem ir jāsadarbojas ar lielākajām reģiona pilsētām.

Parasti informācija vispirms tiek meklēta par lielākajām pilsētām, pēc tam lūkojoties arī uz apkārtējo reģionu. “Diez vai mēs kāds varētu nosaukt daudzus mazus miestiņus Latgalē. Arī mēs taču vispirms meklētu informāciju par Daugavpili vai citu lielāku pilsētu,” piemēru min M. Tīmane.

Sadarbību ar Kurzemes tūrisma asociāciju (KTA) būtu lietderīgāk veidot patstāvīgi, neizmantojot liepājnieku starpniecību, sprieda deputāti. Jāapsver, cik novadā ir objektu, kurus būtu vērts iekļaut KTA veidotajā kartē, par katru no tiem maksājot prasītos 124 latus.

Aizputes novada dienas tūrisma speciālisti ierosināja rīkot dažādās vietās, ne tikai Liepājā, bet, piemēram, Kuldīgā vai Ventspilī. Finansējumu tam piešķirs atsevišķi.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā