Eiropas jauno režisoru īsfilmas rādīs Aizputes IDEA House

Šodien, 29. janvārī, pulksten 18 Aizputes IDEA House tiks atklāts Starptautiskais īsfilmu festivāls 2ANNAS. Uz pasākumu aicināti visi Aizputes iedzīvotāji un viesi. Ieeja bez maksas.

2ANNAS Latvijā darbojas jau vairākus gadus. Pa šo laiku ir izdevies apkopot ievērojamu jauno režisoru īsfilmu izlasi, prezentējot viņu darbus Vācijā, Lielbritānijā, Somijā, Krievijā, Ukrainā un arīdzan tepat Baltijas valstīs.

Festivāls 2ANNAS, veidojot savas programmas, uzsvaru liek uz jaunās paaudzes kino, kas, līdzās tradicionālajiem filmu veidošanas līdzekļiem, meklē jaunas izteiksmes un satura formas. Festivāla mērķis ir popularizēt “jauno kino”, kā arī skatīt Baltijas filmu mākslas attīstību un tendences pasaules kontekstā.

“Man ir liels prieks, ka šis starptautiskais īsfilmu festivāls 2ANNAS tiks atklāts tieši Aizputes IDEA House un, ka starp tādām pilsētām kā Rīga, Liepāja un Daugavpils, Eiropas jauno režisoru labākās īsfilmas pirmo reizi būs iespēja redzēt arī Aizputē. IDEA House pasākuma viesiem piedāvās īpašu Eiropas un pasaules īsfilmu izlasi noskatīties kino skatītājiem neierastā vietā – jauniešu mājā,” stāsta IDEA House vadītāja Ance Zemžāne.

Projekta IDEA House mērķis ir veicināt Aizputes jauniešu iespējas kļūt par sabiedrības resursu, tas tiek īstenots ar Aizputes pilsētas domes, Sorosa fonda - Latvija un Ziemeļu Ministru padomes biroja Latvijā atbalstu.

 

Pievieno komentāru

Aizputes novadā