Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Eglīšu" saimnieks sola nepadoties

"Pats savām rokām māju cēlu kādus divpadsmit gadus – un vienā naktī viss, cauri. Šajā brīdī grūti pat runāt, bet rokas, kājas ir - jāstrādā tālāk," pēc ugunsnelaimes "Eglīšu" mājās Cīravas pagastā saka tās saimnieks Armands Andersons.

Jaunuzceltā māja pēc ugunsgrēka praktiski ir pagalam, dzīvot tajā vairs nevar, secina "Eglīšu" saimnieks. Lielākos sadzīves priekšmetus – ledusskapi, plīti – gan paguvuši iznest. Taču daudz ko glābt vairs nav paspējuši. Nu ģimene, kurā ir arī desmit un sešus gadus vecas meitiņas, mitinās vecajā mājiņā. Vietas maz, bet pieaugušie varot pieciest, atzīst A. Andersons.

A. Andersons saka paldies daudzajiem ziedotājiem, kuri jau atsaukušies. Arī pašvaldība sniegusi ģimenei materiālu atbalstu, apliecina Cīravas pagasta pārvaldes vadītājs Artis Čanders.

Atsaukušies arī uzņēmēji, solot palīdzēt ar būvmateriāliem un darbaspēku. Pēc tam, kad sižets par traģiskajiem notikumiem Cīravā parādīts LNT raidījumā "Degpunktā", saziedota arī nauda – aptuveni 18 tūkstoši latu, stāsta M. Alfuse.

Lai grūtajā brīdī sniegtu atbalstu Andersonu ģimenei, arī "Paēdušai Latvijai" komanda piektdien, 17. jūnijā, Liepājā no pulksten 10 līdz 13 organizē mobilo palīdzības punktu pie veikala "XL sala" Klaipēdas ielā 62, aicinot iedzīvotājus ziedot apģērbu un dažādas sadzīves lietas. Pie veikala būs novietots vieglais kravas auto ar "Latvijas Samariešu apvienības" logo, kur varēs atstāt ziedojumus.

Vairāk lasiet "Kursas Laika" 17. jūnija numurā.

Foto šeit.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā