E-prasmju nedēļā apmācības par internetbankas lietošanu notiks arī Liepājā, Aizputē un Pāvilostā

Swedbank arī šogad E-prasmju nedēļā, kas visā Latvijā norisināsies no 24. līdz 28. martam, sadarbībā ar novadu bibliotēkām un pašvaldībām rīko apmācības par internetbankas lietošanu. Apmācības šonedēļ notiks Aizputē, Dižstendē, Ērgļos, Liepājā, Madonā, Pāvilostā, Rīgā, Smiltenē un Ventspilī. To laikā apmeklētāji uzzinās ne vien kā ērtāk un ātrāk saņemt ikdienas bankas pakalpojumus elektroniskajā vidē, bet arī apmaksāt rēķinus izdevīgāk.

Apmācību dalībniekiem tiks sniegta arī informācija par dažādu uzņēmumu, valsts un pašvaldību e-pakalpojumu ērtu un izdevīgu pieejamību ar internetbankas palīdzību. Mācības notiks divās daļās – pirmajā bankas speciālisti iepazīstinās ar dažādām iespējām, kā iedzīvotāji sev ērtā un izdevīgā veidā var izmantot bankas pakalpojumus. Savukārt praktiskajā daļā dalībnieki būs aicināti apgūt internetbankas lietošanas pamatus.

Swedbank internetbankā ikviens bankas klients var pats ērti vadīt savas ikdienas finanses – apmaksāt rēķinus, plānot budžetu un iepazīties ar detalizētu konta pārskatu, veikt bezmaksas pārskaitījumus uz citiem Swedbank kontiem, pieteikt jaunus pakalpojumus un ieviest izmaiņas esošajos līgumos, kā arī izmantot 11 citu uzņēmumu e-pakalpojumus. Tajā ir iespējams saņemt individuālus piedāvājumus, sazināties ar konsultantiem un iegūt aktuālāko bankas informāciju. Būtiski, ka gadījumos, ja beidzas norēķinu kartes termiņš, internetbankā ir iespējams pieteikt atjaunotu karti un saņemt to pa pastu.

Swedbank ir papildinājusi Skolu programmu, iekļaujot lekciju par to, kā droši rīkoties ar naudu internetā. Ņemot vērā finanšu paradumu maiņu, Swedbank vēlas vērst uzmanību uz pamata drošības principiem digitālajā vidē, un aicina skolas pieteikties šai apmācībai gan E-prasmju nedēļā, gan arī pēc tās. Pieteikšanās lekcijām mājas lapā www.swedbank.lv

Swedbank jau ceturto gadu aktīvi piedalās E-prasmju nedēļā, rīkojot apmācības daudzās Latvijas pilsētās. Apmācībās īpaši tiek gaidīti seniori jeb pensijas gadagājuma interesenti, kā arī visi, kas vēl nelieto internetbanku vai ir uzsākuši to lietot pavisam nesen.
2014.gada Eiropas E-prasmju nedēļa visā Latvijā norisināsies no 24 līdz 28 martam, un to organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

Apmācību grafiks:

Aizpute    Aizputes pilsētas bibliotēka    27.martā   Plkst.11:00

Liepāja     LCZB Vecliepājas Rūķis (bērnu bibliotēka)    25. martā   Plkst.11:00

Pāvilosta    Pāvilostas bibliotēka    24. martā   Plkst.11:00

Ivars Svilāns
Swedbank Ārējās komunikācijas vadītājs

Pievieno komentāru

Aizputes novadā