Dod zaļo gaismu 4

Oktobra Aizputes novada domes sēdē pēc publiskās apspriedes rezultātu prezentācijas par ieceri Aizputes pagasta "Bērzos" būvēt kažokzvēru audzētavu deputāti pieņēmuši lēmumu šīs biznesa idejas turpmākajai pastāvēšanai, pirmdien, 3. novembrī, raksta "Kursas Laiks".

Deputāti pieņēmuši pozitīvu lēmumu – vēl viena ūdeļu audzētava pašvaldības teritorijā tiks būvēta, "Kursas Laiks" noskaidroja novada pašvaldībā. "Deputāti pieņēma lēmumu akceptēt šo biznesa ieceri," informē novada pašvaldības sekretāre Ineta Rūja.

Kā laikraksts uzzināja no domes deputāta Linarda Tiļuga, balsojumā vairums bijis "par", bet bijuši daži, kuri atturējušies. "Es biju to cilvēku skaitā," neslēpj L. Tiļugs. Deputāts uzsver, ka novada uzņēmējdarbības attīstība ar kažokzvēru biznesu nav peļama, bet arī pamato, kāpēc atturējies: "Mani nepārliecināja publiskās apspriešanas rezultāti pēc sarunām ar novada iedzīvotājiem, kuri uz šo lietu skatījās diezgan skeptiski un bija no­skaņoti "pret"."

Plašāk "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Komentāri 4

???????

"Mani nepārliecināja publiskās apspriešanas rezultāti pēc sarunām ar novada iedzīvotājiem, kuri uz šo lietu skatījās diezgan skeptiski un bija no­skaņoti "pret"." No šiem vārdiem jau izriet, ka deputāti dara kā grib, un vietējo viedoklis netiek ņemts vērā.

pirms 6 gadiem, 2014.11.03 18:45

?

Tad kaapeec tie vieteejie neiet uz apspriesanu? Kur tad ir tas viedoklis? Katra galvaa? Ar to nepietiek! Suni rej, karavaana iet taalaak. Elementaari.

pirms 6 gadiem, 2014.11.03 19:47

Neesmu skaugje

lai veicas uzñèmîgiem cilvèkiem!

pirms 6 gadiem, 2014.11.03 21:06

Aizputes novadā