Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dāņu cūkaudzētājiem jāgaida teritorijas plānojuma apstiprināšana 7

(Papildināts ar foto.) SIA "Nygaard international", ar kuru Aizputes novada pašvaldībai risinās tiesvedība (nākamā tiesas sēde plānota 2012. gada aprīlī), vērsusies ar iesniegumu novada domē.

Dāņu cūkaudzētāji izteikuši priekšlikumus veikt uzlabojumus esošajā kompleksā un sakārtot ventilācijas sistēmu, kas bijis izvirzīts kā viens no nosacījumiem pārrunu procesā, stāsta Aizputes novada Būvvaldes vadītāja Ineta Butāne.

Taču, tā kā pašlaik ir spēkā domes lēmums, ka minētajā zemes gabalā nav apstiprināta teritorijas plānojuma, rekonstrukciju var uzsākt tikai pēc publiskās apspriešanas. Līdz ar to Būvvalde nevar apstiprināt tehnisko dokumentāciju plānotajai rekonstrukcijai.

Pašlaik notiek Aizputes novada jaunā teritorijas plānojuma publiskā apspriešana. Būvvaldes vadītāja aicina cūkaudzētājus, tāpat kā novada iedzīvotājus, tajā iesaistīties, lai paustu savas vēlmes. Publiskā apspriešana notiek līdz 21. decembrim.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

kloķis

kas tie par foto,kas papildināts?tas kaut kāds rēbuss,vai?kur ir āķis,kāds tam sakars ar cūkām?

pirms 8 gadiem, 2011.12.08 11:04

buy

Varu teikt tikai atzinības vārdus šiem cūkaudzētājiem!Labsirdīgi,čakli,laipni cilvēki!ievēroju,ka arī ielu no sniega ar savu tehniku attīra.Lai viņiem veicas,novēlu izaugsmi,panākumus un laimi!Noņemu cepuri viņu priekšā!

pirms 8 gadiem, 2011.12.07 19:20

kloķis

es tikai par.lai audzē,ceļ un būvē,malači,vismaz kāds kaut ko te dara.un kam nepatīk,lai trin uz citurieni.

pirms 8 gadiem, 2011.12.06 18:12

Aizputes novadā