Covid-19 dēļ Aizputes novadā divas nedēļas nenotiks neviens publisks pasākums

Lai samazinātu Covid-19 izplatību, Aizputes novadā līdz 16.oktobrim atcelti visi publiskie pasākumi - kultūras, sporta un citi, liecina Aizputes novada domes sēdes lēmums.

Tāpat nolemts, ka Aizputes novada domes administrācija līdz 16.oktobrim klātienē nepieņems apmeklētājus. Izņēmums izdarīts attiecībā uz Dzimtsarakstu nodaļu un pašvaldību klientu apkalpošanas centru, savukārt kasei noteikts četru stundu darba laiks, vēsta LETA.

Domes lēmumā noteikts, ka Aizputes vidusskolas pirmsskolas izglītības grupās līdz 20.oktobrim darbu organizē dežūrgrupu režīmā. Tāpat līdz 23.oktobrim ir pārtrauktas visas interešu pulciņu un amatiermākslas kolektīvu nodarbības visā novadā.

Kā vēstīts, Aizputes vidusskolas skolēniem šonedēļ noteikts rudens brīvlaiks, bet nākamajā nedēļā mācības notiks attālināti, aģentūrai LETA iepriekš pastāstīja Aizputes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Jankovskis (VL-TB/LNNK).

Savukārt Aizputes Mūzikas skolā, kā arī Mākslas skolā un Padures pamatskolā mācības līdz 16.oktobrim notiks attālināti.

Līdz 23.oktobrim pārtrauktas arī pieaugušo un skolēnu interešu izglītības nodarbības, sacīja Jankovskis.

Pārējās Aizputes novada izglītības iestādēs, ja kāds no pedagogiem atrodas karantīnā, mācības jāorganizē attālināti.

Saskaņā ar Latvijas Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) datiem, līdz 5.oktobra plkst.10 Aizputes novadā bija reģistrēti 27 saslimšanas gadījumi ar Covid-19.

Kā vēstīts, Aizputes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus novērot savu veselības stāvokli. Konstatējot saslimšanas simptomus, ir jāpiesakās Covid-19 pārbaudei, zvanot uz tālruņa numuru 8303 darba dienās no plkst.8 līdz plkst.18. Tuvākās Covid-19 testa nodošanas vietas ir Kuldīgā un Liepājā, taču tajās nedrīkst ierasties bez pieteikšanās.


Aizputes novadā