Cīravnieki steidz iegādāties smiltsērkšķu sulu

Lai pavasari sagaidītu ar labu veselību un možā omā, Cīravas pagasta pensionāri pulcējās uz tikšanos.

Viens no līdzekļiem, kā atjaunot ziemā iztērētos enerģijas krājumus un stiprināt organismu, ir smiltsērkšķu sula – tā tikšanās reizē ar cīravniekiem stāstīja dakteris Māris Selga no Tumes pagasta Tukuma rajonā. Viņš nodarbojas ar smiltsērkšķu audzēšanu, izpētījis to iedarbību uz organismu. Cīravniekiem bija iespēja baudīt gan smiltsērkšķu nektāru, gan kokteili, kurā sulai pievienots arī saldējums un banāni.

Pēc iedvesmojošā stāstījuma daudzi vēlējās iegādāties sulu, taču visiem gribētājiem tās nepietika – ar tādu pieprasījumu viesi nebija rēķinājušies. Vēl uz Cīravu būs jānogādā vismaz trīsdesmit pudeļu spirdzinošā dzēriena – tik daudz gribētāju pieteikušies rindā, zina sociālā darbiniece Mairīte Alfuse. Pirkt no piegādātāja esot izdevīgi, spriež cīravnieki. Lielveikalā litrs smiltsērkšķu sulas maksā 3,59 latus, bet Cīravā to tirgoja par 2,50 latiem.

Pēc eliksīra baudīšanas īpaši labi balsis skanēja pasākuma viesiem – Skrundas vīru vokālā ansambļa “Vecie zēni” dalībniekiem. Skrundenieki viesojušies Cīravā pirmo reizi. Iespējams, ka viņi atbrauks vēl, jo koncerts klausītājiem ļoti paticis, gandarīta M. Alfuse.
Cīravnieki labākajos gados uz kopā sanākšanu ir atsaucīgi. “Atliek tik izspraust cedeles, un ir klāt kā naglas. Tā mēs iestādām kādu košu puķīti pelēkajā ikdienā,” priecājas sociālā darbiniece. Maija beigās pensionāri plāno braukt ekskursijā.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā