Cīravas senioru ansamblis gūst vērtīgu pieredzi Valkā 3

26. aprīlī no Jāņa Cimzes 200. gadu jubilejai veltītā senioru ansambļu konkurss Valkā, Cīravas senioru ansamblis "Priekā!" atgriezās ar 3.pakāpes diplomu, vēstīts Cīravas pagasta mājaslapā.

"Konkursam gatavojāmies ar ļoti lielu atbildības sajūtu, jo Cīravas senioru ansamblis Valkā  pārstāvēja ne tikai savu pagastu un novadu, bet visus Liepājas apriņķa senioru ansambļus, kā arī bija viens no četriem ansambļiem, kurš pārstāvēja Kurzemes novadu," pastāsta ansambļa vadītāja Lāsma Jūrmale.

Pavisam konkursā piedalījās 40 senioru ansambļi no visas Latvijas – 7 jauktie senioru ansambļi, 3 vīru ansambļi, bet 30 sieviešu ansambļi.

"Konkursam bijām sagatavojušās ļoti labi. Taču gan garais ceļš līdz Valkai, gan uztraukums un lielā atbildības sajūta darīja savu. Tā nu mums šoreiz ir 3.pakāpes diploms. Līdz otrajai pakāpei pietrūka pavisam nedaudz punktu simtdaļu. Protams, ka gribējās labāku rezultātu. Zinājām, ka to arī varam. Taču tas mums neļaus pagurt. Konkursā guvām ļoti vērīgu pieredzi par dziedātāju profesionalitātes līmeni un repertuāra izvēli, kas ir ļoti svarīgi ansambļa turpmākai izaugsmei," teic ansambļa vadītāja.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Bāc

Nu ja Valkā jau tikai var gūt turpmāko izaugsmi, tuvāk jau nē?!

pirms 7 gadiem, 2014.04.30 12:41

cīravnieks

Patīkami, ka senjori var izdarīt daudz ko ja vēlas. Lai veicās arī turpmāk.

pirms 7 gadiem, 2014.04.30 12:53

Piesaulīte

Prieks par mūspuses aktīvajām dāmām !!

pirms 7 gadiem, 2014.04.30 17:00

Aizputes novadā