Cīravas Saulgriežu rituālā Haralda Sīmaņa vietā dziedās Imants Daksis

Izmaiņas notikušas ceturtdien, 21. jūnijā, Cīravas Saulgriežu rituāla koncertprogrammā, kurā dziesminieka Haralda Sīmaņa vietā dziedās Imants Daksis.

Haralds Sīmanis diemžēl slimības dēļ ceturtdien neuzstāsies. Vēlam viņam drīzu atveseļošanos un noteikti noorganizēsim atsevišķu koncertu! Mums ir tas prieks un laime paziņot, ka brīnišķīgais Imants Daksis ar dziļo dvēseli un jaudīgo tās skanējumu piekritis iegriezt Saulgriežus kopā ar Kārli Kazāku, Ingu Karpiču un Ingus Freibergu, ziņo biedrība "Cita Abra"

Biedrība aicina neaizmirst piemēroti saģērbties, jo Saulgriežu rituāls norisināsies Pils parkā uz saliņas zem klajas debess. Turklāt laika ziņas vēsta, ka ceturtdienas vakarā Cīravā sola lietu.

Koncertprogramma Pils parkā sāksies pulksten 21. Pulksten 19 Cīravas kultūras namā norisināsies Ingus Freiberga seminārs “Senču mantojums”, kurā apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar pirms gadu tūkstošiem atstāto senču dzīvesziņu un uzzināt, kā to izprast un pielietot ikdienas dzīvē.

Biedrība "Cita Abra" jau piekto gadu organizēs Cīravas Saulgriežu rituālu, lai mūzikas, dabas un uguns pavadībā kopīgi aizvadītu gada garāko dienu un lai sveiktu un godinātu izmaiņas dabā un sevī!

Pievieno komentāru

Aizputes novadā