Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cīravas pagasta svētkos būs traktoru parādes brauciens

Sestdien, 22. jūnijā, agri no rīta ar makšķerēšanas sacensībām sāksies Cīravas pagasta svētki. Tie ar dažādiem pasākumiem turpināsies visas dienas garumā, bet noslēgsies ar zaļumballi.

Makšķerēšanas sacensības Cīravas dzirnavu dīķī sāksies četros no rīta. Copmaņiem ir jāpulcējas pagasta centrā. Pulksten 10 orientēšanās sacensības “Cīravas Mežparka Bebram pa pēdām” (reģistrācija no pulksten 9.30 Cīravas Mežparkā pie ieejas uzraksta “Mežparks”), vēstīts Cīravas pagasta mājaslapā.

Pulksten 12 luterāņu baznīcā draudzes svētdienas pirmais audzēkņu kristību dievkalpojums. Svētku prieka un pateicības sajūtas radīs Cīravas pagasta senioru ansambļa dziedājums, svētdienas skolas bērnu muzicēšana ar Goldon zvaniem, godātā prāvesta Kārļa Žola svētība bērniem un pieaugušajiem.

Pulksten 13.30 pašdarbnieku, cīravnieku gājiens (pulcēšanās no pulksten 13.15 pie Cīravas skolas). Pulksten 14 Alus dārzā Cīravas pašdarbnieku koncerts “Manai Cīravai!”. Tiks sveikti jaundzimušie cīravnieki. No pulksten 15 līdz 20 piepūšamās atrakcijas un Jāņu tirdziņš. Pulksten 16 – Liepājas Leļļu teātra izrade “Kā ruksītim gāja”. Pulksten 16 bibliotēkā cīravnieces Annijas Ivanovskas jaunās fotoizstādes “Dublis divi” atklāšana.

Pulksten 17 – traktoru parāde (pulcēšanās pulksten 16.30 Cīravas kapličas laukumā). No pulksten 17 līdz 20 Alus dārzā Lasertags (Poligons#1, par maksu). No pulksten 17.30 līdz 19 kultūras nama galā Putu ballīte bērniem.

Pulksten 20 Alus dārzā lielo ziepju burbuļu atrakcijas un šovs. Pulksten 21 – brāļu Auzānu koncerts. Pulksten 22.30 pie dīķa ugunīgs priekšnesums “Baltais melnais, labais ļaunais”. Pulksten 23 – “Street Warriors” akrobātikas šovs.

No pulksten 24 līdz 4 zaļumballe kopā ar grupu “Čirkainie” un DJ Janis1.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā