Cīravas kultūras nama grīda iztur pirmo koncertu 2

Cīravas kultūras namā Lāčplēša dienā pulcējās tie, kuri gribēja iemēģināt izremontētās zāles skanējumu un pārbaudīt skatuves grīdas izturību. Svētku reizē tika sumināti darbu veicēji un koordinētāji.

Darbi izdarīti tā, ka pie remontiem tuvākajā laikā visticamāk jāatgriežas nebūs, ar gandarījumu secina Cīravas pagasta pārvaldes vadītājs Artis Čanders. Kopš aprīļa beigām Cīravā strādājuši kuldīdznieku firmas SIA “Palsams” meistari, kas darbus padarījuši noteiktajā termiņā – līdz Valsts svētkiem – un kvalitatīvi. “Labs kopdarbs,” tā padarīto vērtē A. Čanders.

Līdzīgās domās ir darbu vadītājs Edvīns Sausiņš. Arī viņš uzskata, ka veiksmes pamatā ir sadarbība, jo tik ieinteresēts pasūtītājs kā Cīravas pagastā reti gadoties.

Daudz darba ieguldījuši arī vietējie meistari, jo mēbelēm un aprīkojumam liekas naudas nav bijis, stāsta A. Čanders. Viņš cer, ka pašu pagasta prasmīgo cilvēku rokām pakāpeniski varēs kultūras namu iekārtot vēl labāk.


“Feini, feini,” par skaisto zāli un citām kultūras nama telpām priecājas dzērveniece Rita Kļava, kuras meitas piedalījušās pirmajā koncertā. Svētku reizē līdz ar cīravniekiem priecājās arī tuvējo pagastu un pilsētu kultūras darbinieki, godīgi atzīstot, ka viņus pārņēmusi balta skaudība.

Aizputes deju kolektīva vadītāja Inta Rudzīte teic, ka jau lūko, kā varētu pieteikties ciemos pie cīravniekiem ar koncertu, jo skatuves izmērs liekoties ļoti pateicīgs dejošanai, arī grīda esot izturīga.

Ļoti labi esot tas, ka Cīravas kultūras namā pasākuma laikā nav jātraucē skatītāji un līdz skatuvei var nokļūt, arī apejot apkārt zālei, vērtē kultūras darbiniece.

Savu viedokli par remontdarbu gaitu un turpmāko telpu izmantošanu izteica arī kultūras nama žurka, kuru no skatuves apakšas izmānīja skaļie trokšņi un lielais cilvēku pūlis. Lai gan remontu laikā visa vasara pagājusi vienā stresā, viņas godīgais purns un dāsnā sirds tomēr nevarot atteikt cīravniekiem, tādēļ žurka deva savu piekrišanu, ka turpmāk kultūras nams tiks aktīvi izmantots.

Uz pirmo lielāko sanākšanu cīravnieki tiek aicināti jau 17. novembrī, kad kultūras namā tiks svinēta valsts neatkarības gadadiena.


Plašāk lasiet laikraksta “Kursas Laiks” 13. novembra numurā.
 
 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

.

nu prieks, ka kkas arī jauns un iepriecinošs notiek Cīravā!!

pirms 10 gadiem, 2009.11.17 21:15

novadniece

Prieks par cīravniekiem! Artis jums ir īstais cilvēks īstajā vietā! Lai jauki svētki!

pirms 10 gadiem, 2009.11.17 17:27

Aizputes novadā