Cīravas arodvidusskolas audzēknis Klāvs Dunajevs iegūst 1. vietu konkursā

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) no 6. līdz 7. aprīlim organizēja nacionālo jauno profesionāļu meistarības konkursu ''SkillsLatvia 2017'' profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem lauksaimniecības tehnikas mehāniķa profesijā, informē Kandavas LT Cīravas TS skolotājs Guntis Daubars.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu lauksaimniecības tehnikas mehāniķu konkursā pārstāvēja Artūrs Alhasovs (Kandava) un Klāvs Dunajevs (Cīrava).

Pēc divās dienās veiktiem sešiem, samērā grūtiem uzdevumiem, Klāvs Dunajevs pārliecinoši, ar septiņu punktu pārsvaru, ierindojās godpilnajā I vietā, II un III vietu atstājot Priekuļu tehnikuma pārstāvjiem.

Klāvu konkursam gatavoja Kandavas LT Cīravas teritoriālās struktūrvienības skolotāji  Guntis Daubars un Agris Braša.

Konkursā piedalījās pa diviem audzēkņiem no Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma, Priekuļu tehnikuma un Malnavas koledžas. Divu dienu laikā konkursanti demonstrēja savas prasmes spēkratu un lauksaimniecības mašīnu sagatavošanā darbam. Jaunie profesionāļi, ievērojot darba un vides aizsardzības prasības un apliecinot spēju sadarboties ar klientu, veica arī diagnostiku, tehnisko apkopi un remontu, mezglu un agregātu demontāžu, montāžu, remontu un regulēšanu atbilstīgi tehniskajai dokumentācijai.

Konkursa laureātiem būs iespēja turpināt profesionālo prasmju pilnveidi, iesaistoties VIAA īstenotajā programmā starptautisko konkursu EuroSkills un WorldSkills kandidātu sagatavošanai.

Nacionālo jauno profesionāļu meistarības konkursu VIAA rīko, lai sekmētu profesionālās izglītības attīstību, popularizētu transporta un loģistikas nozares profesijas, kā arī veicinātu sadarbību starp darba devējiem un izglītības iestādēm.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā